Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Filmový festival v Karlových Varech 2018 se blíží! Připomeňme si největší skandály!

Které celebrity své chování neudržely na uzdě?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Největší společenská akce v České republice se neúprosně blíží. 53. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary proběhne ve dnech 29. června až 7. července. Veřejnost hltá hlavně nové filmy, ale těší se i na skandály, které k festivalu prostě patří. Pojďme si ty nejvyhlášenější připomenout.

Ty největší skandály se nedějí přes den. Ale pravé orgie začínají až v pozdních nočních hodinách, kdy ty velké i malé ryby filmové rybníčku přestanou své chování ovládat a skandál je na světě. Než začne 53. ročník filmového festivalu, pojďme se podívat, co se dělo v minulých letech.

Pořád je na co koukat. Třeba když Andrea Verešová ukáže, jaké kalhotky si oblékla. O kom se v Karlových Varech mluví už roky?

1. Agáta Prachařová (31)

O pořádný poprask se kdysi postarala Agáta Hanychová se svým dnes už expřítelem Mirkem Dopitou. Přepískli to v baru, a když se nad ránem vraceli do hotelu, napadlo je ustlat si na chodníku. Agáta, která se válí na zemi, ale zaujala amatérského fotografa Lukáše M., který začal fotit. Hanychová začala šílet, Dopita se na fotografa vrhl a rozmlátil mu foťák. Dopita nakonec skončil v policejní cele, aby o několik měsíců později odešel od soudu s podmínkou.

2. Jiří Macháček (49)

Legendární je taky koupačka festivalového tria Macháček – Geislerová – Vilhelmová. Pařili až do rána, kdy zapíjeli hercovy narozeniny, až se nakonec smočili v řece. Dokonce si u toho v sedm ráno zpívali „Den je krásný“ a vzbudili tím snad půlku Varů. Letos slaví padesátku, takže očekáváme, že minimálně celé lázeňské město zboří svým bujarým mejdanem.

3. Oldřich Kaiser (61)

Herec, který má velkou slabost pro alkohol, se také na MFF pěkně předvedl. Po požití více než mála alkoholických nápojů se v roce 2012 rozparádil natolik, že se za každou cenu sápal na pódium, i když tam neměl co dělat a jeho síly mu na to stejně nestačily. Musela ho vyvést až ochranka, jinak by se Oldřich nezklidnil a ztropil by tam ještě větší scénu.

4. Marek Ztracený (31)

S otřesem mozku skončila po festivalové party hvězda jednoho hitu Marek Ztracený. Na festivalu se „upravil“ do takové podoby, že se neudržel na nohou, zavrávoral a říznul sebou ze schodů. Sice se říká, že opilým lidem se nic nestane, ale muzikant měl teda velkou smůlu. Skončil s otřesem mozku a návštěvu Varů si bude pamatovat napořád.

5. Ornella Koktová (23) Jedním z největších skandálů festivalu a tečkou za 47. ročníkem byl vstup Ornelly Koktové do společnosti a paměti čtenářů bulváru. Zatímco manželka Josefa Kokty Gábina Partyšová lítala po kolonádě a pracovala, její muž zpracovával zatím neznámou blondýnku Ornellu. Jak to dopadlo, víme všichni, rozvod, porod, spokojená rodina.

6. Leoš Mareš (40)

To by nebyl známý moderátor, aby také nepřišel se svou trochou do mlýna. Před dvěma lety se ve Varech za bouřlivé hádky a slz rozešel s Petrou Faltýnovou. Ano, asi po sto padesáté osmé, ale tohle bylo v přímém přenosu, kdy modelka radši odjela pryč a nechtěla město, kde k ní byl Leoš zlý, ani vidět.

Jsme zvědaví, co přinese letošní ročník, jestli bude chabý na skandály, nebo se celebritky konečně odvážou, nebudou suchaři a předvedou, jak se pořádně paří. Zatím ty ročníky byly totiž dost suché. Ale nechme se překvapit.

Související články

Další články