Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Filmoví fanoušci truchlí: Těsně před premiérou Johna Wicka zemřela jedna z jeho největších hvězd (†60)

Lance Reddick: Hvězda filmové ságy John Wick nečekaně zemřela
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
smutná zpráva

Filmové a seriálové fanoušky po celém světě zasáhla nečekaná tragédie. Ve věku pouhých 60 let zcela nečekaně zemřel herec Lance Reddick. Hollywoodská hvězda se zapsala do paměti diváků zejména díky účinkování v seriálech The Wire: Špína Baltimoru, Bosch nebo ve filmové sérii John Wick. Jako první o jeho smrti informoval server TMZ.

Nečekaný odchod

Smutná zpráva o náhlé smrti herce Lance Reddicka zasáhla nejen jeho rodinu, kolegy a kamarády, ale i jeho fanoušky po celém světě. Baltimorský rodák, kterého diváci znají z nespočtu filmových a seriálových rolí, nejčastěji před kamerou ztvárňoval postavy zásadových policistů, případně politiků.

"Lanceovo tělo bylo objeveno v jeho domě ve Studio City v pátek ráno kolem 9:30. Příčina jeho smrti je v současné době nejasná, ale naše policejní zdroje tvrdí, že byla bez cizího přičinění," informovaly server TMZ policejní zdroje. Údajně by ani nemělo jít o sebevraždu.

Bude všem chybět

Herec, který se proslavil díky menší roli v seriálu Ztracení, se následně objevil v seriálech The Wire: Špína Baltimoru nebo Bosch. Zazářil také ve filmové sáze John Wick, jehož čtvrtý díl bude mít za pár dní premiéru v českých kinech.

„Lance nám bude velmi chybět,“ uvedla podle informací americké CNN velmi stručně hercova zástupkyně Mia Hansen. Reddick po sobě zanechal manželku Stephanie Reddickovou, dceru Yvonne Nicole a syna Christophera. Zdrcená rodina se k nečekanému odchodu milovaného manžela a otce zatím nevyjádřila.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy