Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Filmové premiéry týdne: Katastrofa na palubě jaderné ponorky i roztomilý animák

Zdroj: csfd
+ Další 3 fotografie
na co do kina
Jsme téměř v polovině ledna a za rok 2019 už stihla do kin přijít spousta skvělých snímků. Druhá polovina prvního měsíce nového roku nám přinese další nálož filmů, mezi kterými je i dlouho očekávané historické drama Kursk s Colinem Firthem. Na jaké snímky se tento týden určitě vyplatí jít do kina?

Ačkoliv se v kinech stále promítá listopadový hit Bohemian Rhapsody, diváci netrpělivě očekávají nové snímky. V tomto týdnu se v kinosálech objeví pestrá škála filmů, z kin budou odcházet spokojení dospělí, ale i jejich ratolesti. Všechny zmíněné snímky budete moci v kinech sledovat už od 17. ledna.

KURSK

Film vypráví o skutečné katastrofické události, ke které došlo v roce 2000 na palubě jaderné ponorky K-141 Kursk. 155 metrů dlouhá jaderná ponorka K-141 Kursk je „nepotopitelnou“ pýchou Severního loďstva ruského válečného námořnictva. Během námořního cvičení v srpnu 2000 se na palubě nachází 118 členů posádky. 12. srpna otřesou trupem Kursku mohutné exploze, které plavidlo pošlou do hloubky 108 metrů, na dno arktických vod Barentsova moře. Začíná zoufalý boj s časem.

LEDOVÁ SEZÓNA: MEDVĚDI JSOU ZPĚT

Lední medvědi vynikají silou a obratností a žijí samotářským životem. Hrozivou bílou šelmou se medvěd Norm stal asi jen omylem. Má totiž rád společnost, legraci a kámoše, zatímco v tom, jak být dravým, děsivým a nebezpečným vládcem promrzlých planin, docela pokulhává. Je to dobrák od kosti, ale ať chce, nebo nechce, Norm prostě je lední medvěd, žije na severním pólu a musí se stát vůdcem. Aby získal aspoň trochu potřebného respektu, tak se se svým medvědím synem a osvědčenou skupinou potrhlých nezničitelných lumíků vydává do města, které nikdy nespí. Do New Yorku.

HUSÍ KŮŽE 2: UKRADENÝ HALLOWEEN

Pokračování oblíbené strašidelné komedie přichází s novým příběhem. Parta teenagerů oživí příšery, které byly dosud uvězněny v knihách. V čele s břichomluveckou loutkou Slappym jsou tato monstra připravená ovládnout svět. Zabránit jim v tom můžou jen tři děti, především čas ale hraje proti nim.

SKLENĚNÝ

Samuel L. Jackson se vrací jako Eliah Price, známý pod pseudonymem Pan Skleněný. Snímek inspirovaný stejnojmenným komiksem spojuje dva na sobě nezávislé filmy Vyvolený a Rozpolcený. V tomto snímku budou hojně využívány nadpřirozené schopnosti, které vás doslova upoutají u plátna.

Související články

Další články