Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Filmové premiéry týdne: Jiří Dvořák ve filmu Narušitel a roztomilý pejsek hledající svůj domov

Zdroj: extra.cz
+ Další 4 fotografie
na co do kina
Jsme už za polovinou ledna a za rok 2019 už jsme se dočkali spousty skvělých snímků a české filmy si už několikrát prosadily své místo v kinosálech. Ani tento týden nebude výjimkou, přichází vynikající snímky, některé z nich obsazené Oscarem oceněnými hvězdami a samozřejmě i český film, na který se těší především fanynky Jiřího Dvořáka.

Ačkoliv se v kinech stále promítá listopadový hit Bohemian Rhapsody, diváci netrpělivě očekávají nové snímky. V tomto týdnu se v kinosálech objeví pestrá škála filmů, na své si přijde opravdu každý. Všechny zmíněné snímky můžete v kinosálech sledovat od 24. 1.

NARUŠITEL

Čtveřice kamarádů a jejich letecký mentor spolu létají a slouží v armádě dvacet let. Pak se ale po dlouhé době začne rozmotávat smrt bývalého pilota RAF při pokusu o přelet na západ a hlavní hrdina nemá jiné východisko, než se ho pokusit napodobit. Snímek Narušitel divákům nabízí vhled do životů armádních letců socialistického Československa. Ve snímku si zahrají hvězdy StarDance – Jiří Dvořák a Veronika Arichteva

PSÍ DOMOV

Když si Lucas Bellu adoptoval, byla ještě malé štěně. Od té doby se stali nejlepšími přáteli. Jednoho dne však Bella zmizí a ocitne se více než 600 km od svého pána. Láska k páníčkovi je však silnější než nepřízeň osudu a Bella se rozhodne vrátit se domů. Na to, jaká bude její cesta domů a jaké nástrahy ji čekají, se přijďte podívat do kin.

FAVORITKA

Na začátku 18. století vládne Velké Británii královna Anna, poslední z rodu Stuartovců, která se do historie zapsala spíše neslavně. Její jedinou oporou v životě je lady Sarah a jejich vztah postupně přerůstá až do jakési milostné symbiózy. Sarah se díky tomu dostává do nejvyšších kruhů britské aristokracie a za nejistou královnu prakticky vládne. Svou pozici si chrání a ke královně nepustí téměř nikoho, až na svou sestřenici Abigail, jejíž úmysly jsou ale křivé stejně jako jiných intrikánů.

OVEČKY A VLCI: VELIKÁ BITVA

Ovečky a vlci se dohodli, že budou žít společně v míru. Tak tomu taky je až do chvíle, kdy se ve vesnici objeví neočekávaní hosté – černí vlci, kteří chtějí, aby se život vrátil do starých kolejí, kdy vlci jsou šelmy a ovce kořist. Ovečky a vlky teď může zachránit jen spojení sil a týmová práce. Podaří se jim vrátit do vesnice klid a harmonii? Na to se musíte společně se svými dětmi podívat v kině.

Související články

Další články