Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

FILMOVÉ PREMIÉRY: Návrat Rockyho a pohádka Čertí brko, kde se objeví Vetchý

Zdroj: Falcon
+ Dalších 13 fotografií
Týden v kinech
Jak všichni víme, letošní rok je po filmové stránce velmi zdařilý. Kdo chodí do kina pravidelně, tak ví, že snímky jako Zrodila se hvězda, Bohemian Rhapsody a Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny, jsou jedny z nejlepších filmových počinů poslední doby. Jeden by řekl, že během posledního měsíce roku 2018 už nemůže přijít žádná pecka. To je ale omyl! Poslední listopadové dny a začátek prosince nám přinesou skvělou podívanou pro každého - ať už milujete pohádky, dramata, nebo komedie, z kina rozhodně nebudete odcházet zklamaní. Na své si přijdou i milovníci Rockyho.

Filmovému průmyslu se letos velmi daří, každý měsíc přichází do kin minimálně jeden trhák, který boří rekordy a na jehož promítání se i týdny po premiéře stojí fronty. I poslední dny letošního roku nám přinesou bijáky, jejichž úspěch začali kritici předpovídat už jen díky trailerům. Na plátně se objeví hvězdy světového formátu, například Sylvester Stallone, Dolph Lundgren a Liam Neeson. Mimo nebudou ani čeští herci – v nové pohádce uvidíme Ondřeje Vetchého, Jana Cinu a z komiků dostane prostor Iva Pazderková či Lukáš Pavlásek.

Creed II Michael B. Jordan se již podruhé ukáže v roli Adonise Creeda. Ten se s pomocí Rockyho připravuje na jeden z nejdůležitějších soubojů, který povede s někým, jehož jméno je spojené s dávným rodinným neštěstím. Před Adonisem stojí otázka, na kterou musí najít odpověď – co je to, za co se vyplatí bojovat?

Na Stojáka v kině Největší hvězdy a stvořitelé českého stand-upu se sešli a natočili neopakovatelný snímek plný humoru. Scénky, které jste ještě neviděli, vtipy, které jste ještě neslyšeli a formát, v němž tu něco takového ještě nebylo! Iva Pazderková, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd a mnoho dalších komiků, se vám představí v jedinečné show, jejímž cílem není nic jiného, než své diváky pobavit stejně dobře, jako to komedianti dělají naživo.

Vdovy Jak to dopadne, když se vdovy po zločincích začnou vypořádávat s tím, co jim jejich zesnulí manželé zanechali? Čtyři ženy se po smrti svých mužů spojí, aby vyřešily problémy, do kterých je svým úmrtím jejich drahé polovičky dostaly. Spojení tak drsných žen, jako je Viola Davis (Sebevražedný oddíl) a Michelle Rodriguez (Rychle a zběsile), nemůže dopadnout jinak než skvěle. Největší drsňačky Hollywoodu přinesou do kin pořádnou dávku napětí. Pokud milujete dramatické thrillery, pak je pro vás tento film ideální volbou.

Čertí brko Jak dopadne pohádka, od které diváci očekávají jen to nejlepší? Podle mnohých se kvalita českých pohádek zhoršila, a tak je dost možné, že právě Čertí brko zlomí řadu pohádkových neúspěchů v našich končinách. Městečko Pytlov je pod dohledem kouzelného Čertího brka, která zapisuje všechny hříchy jeho obyvatel. To ale přestane fungovat, a tak se Lucifer rozhodne poslat s novým brkem do světa nemotorného čerta Bonifáce. Toho ale o nové kouzelné brko připraví hned první šejdíř, na kterého narazí. Jak se Jan Cina v hlavní roli vypořádá s potížemi, které krádež brka přináší? Na to už se musíte podívat v kině.

Související články

Další články