Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Filmová Lída Baarová čeká miminko! Táňa Pauhofová si poprvé vyzkouší roli maminky

Krásná herečka s dnes již manželem Jonatánem.
Zdroj: Profimedia
Těhotenství

Půvabná herečka Táňa Pauhofová (38) je těhotná. Radostnou novinu prozradil její manžel, hudební skladatel Jonatán Pastirčák (28). Zrzavá Slovenka, která ztvárnila filmovou Lídu Baarovou, se tak v 39 letech stane poprvé maminkou. S informací přišel slovenský deník Plus 7 dní. 

Zatímco herečka Táňa Pauhofová o svém stavu mlčí, radostnou novinu o těhotenství své manželky prozradil hudební skladatel Jonatán Pastirčák. "Ano, je to fantastická zpráva. Těším se, že budu otec," radoval se hudební producent v rozhovoru pro deník Plus 7 dní.

Miminko přijde na svět ve složité době, kdy na východě zuří válka. To si budoucí tatínek dle svých slov dost dobře uvědomuje. "Samozřejmě že člověka napadne, že dítě přijde do těžkých časů. Je to zvláštní, protože život je zároveň největší dar," řekl hudebník.

Zatím není jasné, zda to bude chlapeček či holčička, to si Pastirčák zatím ponechal pro sebe. Na tajnosti jsou ale hereččini fanoušci zvyklí. Pauhofová se totiž vdala v utajení loni na podzim. Na veřejnost se radostná zpráva dostala až po nějakém čase.

Pauhofová: Seznámení s Pastirčákem v divadle

Pár se pravděpodobně seznámil v roce 2018 ve Slovenském národním divadle, kde oba působili. Slovenka Pauhofová je dobře známá i českým divákům. Zahrála si například ve filmech Román pro muže, Bábovky, Poslední aristokratka, Po čem muži touží či Lída Baarová.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy