Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Filmová hvězda, která začínala v seriálu Raymonda má každý rád, spáchala v 19 letech sebevraždu!

Sawyer Sweeten na klíně největší hvězdy seriálu – Raye Romana.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Herec Sawyer Sweeten se proslavil především rolí Geoffreyho v seriálu Raymonda má každý rád. Nyní, krátce před svými dvacátými narozeninami, spáchal sebevraždu.

Malý Sawyer hrál v seriálu Raye Romana už od útlého dětství. Společně s dvojčetem Sullivanem a starší sestrou Madylin natočili v průběhu devíti let přes sto čtyřicet epizod.

Spolu s věkem výrazně stoupaly i jejich honoráře. Z několika stovek za epizodu se vyšplhaly až na v přepočtu 2 a půl milionu korun za díl.

Hvězda hollywoodského plátna Sweeten hrála například i v komedii Frank McKlusky nebo v seriálu Báječní Stevensovi. Zde se spřátelil s hereckým kolegou Shia LaBeoufem, který se, stejně jako Sawyerova rodina k hrozné události zatím nevyjádřil. Všichni prosí o ctění soukromí.

Sawyerův talent byl obrovský. V následujícím videu napodobil seriálového otce a zkusil výstup podobný českému pořadu Na stojáka.

Související články

Další články