Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Film Věčně tvá nevěrná diváci nazývají odpadem: Je to jen hloupá pračka na peníze, supí

Film Věčně tvá nevěrná diváci nazývají odpadem: Je to jen hloupá pračka na peníze, supí
Zdroj: csfd
+ Další 3 fotografie
FILM
Snímek Věčně tvá nevěrná pojednává o manželském páru, který se i přes vzájemnou lásku žene do záhuby. Zatímco manželka svého muže i dceru neustále opečovává, manžel ji sice miluje, ale stále kouká po jiných, mladších a atraktivnějších ženách. Na pomoc přijede tetička, která jako zkušená psycholožka navrhne, že manželství se dá zachránit jen za předpokladu, že se dlouholetí partneři přistihnou při nevěře. Ačkoliv zní zápletka celkem zábavně, diváci snímek rozcupovali na kousky.

Ve snímku Věčně tvá nevěrná se hlavních rolí ujali Saša Rašilov, Lenka Vlasáková a Vilma Cibulková. Příběh i herecké obsazení zdánlivě slibují zábavný filmový zážitek, nicméně podle diváků, kteří snímek ohodnotili na webu CSFD.cz, je opak pravdou. Někteří ve svých komentářích rozhodně ostrými slovy nešetřili.

"Ještě že jsem za to nemusela platit, jinak bych nejspíš reklamovala lístek. Film jako celek absolutně nefunguje, měla jsem chuť odejít po 20 minutách, ale chtěla jsem mu dát ještě šanci a být v hodnocení spravedlivá. Ale kdybych odešla, možná by to bylo lepší, aspoň bych se nemusela doslova modlit, aby ta hrůza už skončila," napsala jedna z komentujících, kterou snímek nejen nebavil, ba dokonce evidentně i naštval.

"Na tomto filmu jsem pochopil, proč se říká, že se u nás točí blbosti," píše další recenzent. Slov chvály se dočkaly pouze Natalia Germani a Sara Sandeva, které svou krásou film ozvláštnily a jejich vzhled podle mnoha komentujících snímku přidal malé plus.

Zda jsou ostrá hodnocení filmu založena na pravdě, můžete zjistit už dnes večer v televizi. Budete ho sledovat, nebo dáte přednost jinému programu?

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy