Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Film Šťastný nový rok diváky nepotěšil: Nadávky ve vánočním filmu je šokovaly

Film Šťastný nový rok diváky nepotěšil: Nadávky ve vánočním filmu je šokovaly
Zdroj: Bontonfilm
+ Dalších 5 fotografií
kritika
Vánoční snímek Šťastný nový rok měl premiéru v roce 2019 a diváky příliš nepotěšil. Ve svých komentářích k němu mnozí tvrdí, že jde jen o další romantickou slátaninu, jejíž jediná výhoda spočívá v obsazení krásné Táni Pauhofové (37). Nejvíc je šokovalo, jaké množství vulgárních slov postavy odříkaly.

Nemastný, neslaný, nuda. Takové přívlastky dávají diváci filmu Šťastný nový rok, který měl premiéru v prosinci loňského roku. Zimní romantická komedie má vzkazovat poselství, že láska má mnoho podob a nakonec si najde každého.

Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zas životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám.

Příběh bohužel diváky moc neokouzlil. „Pravděpodobně romantická komedie s nejvyšší koncentrací postav, které mají náběh na alkoholismus. Všichni jsou s tím ale v pohodě. Stejně jako není problém, že muži fatálně selhávají v rolích otců, milenců nebo manželů,“ napsal například jeden ze zklamaných diváků.

Sprostá slova

Pokud diváci filmu něco ve svých komentářích vytýkají velmi často, je to vulgární mluva. „Vážně jsem byla na vánočním romantickém filmu, kde se kuvuje, piuje?! Ano, já byla na vánočním filmu, kde se kromě zmíněného ani s kok*ty nešetří. V Santa je úchyl to beru, v romantickém snímku s paní Emílií Vášáryovou nikoli,“ napsala rozhořčená divačka.

Lidé se víceméně shodují na tom, že sprostá slova do vánoční romantické komedie nepatří. Dokonce se našli i tací, kteří film nedokoukali a odešli z kina. Máte na snímek stejný názor, nebo se vám líbí?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy