Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Film Přes prsty rozdělil Česko: Diváci se dohadují, jestli je to skvělá komedie nebo škvár

Denisa Nesvačilová a Petra Hřebíčková ve filmu Přes prsty jako dvě nerozlučné parťačky.
Zdroj: se svolením CinemArt
+ Dalších 7 fotografií
film
V loňském roce vešel do kin komediální film Přes prsty, který měl v sobotu premiéru v televizi. V hlavních rolích se objevili ostřílení herci jako Jiří Langmajer (54), Vojtěch Dyk (35), Denisa Nesvačilová (31) nebo Petra Hřebíčková (41). Příběh se odehrává na beachvolejbalových hřištích, ale nejen na nich. Diváci se po zhlédnutí nemohou na sociálních sítích shodnout, zda se jedná o naprostou katastrofu nebo geniální českou komedii.

Dvě mladé a krásné volejbalové parťačky Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou schopny obětovat plážovému volejbalu úplně všechno.

Mladší Pavle začínají pomalu ale jistě tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk (35)) chce co nejdříve otěhotnět. Starší svobodná a bezdětná Linda krok své nejlepší kamarádky absolutně nechápe.

Situace začíná nabírat na vážnosti ve chvíli, kdy se holkám podaří kvalifikovat na mistrovství Evropy. Všechno nakonec zamotá pohledný, ale zprvu neomalený chlap s podivnou minulostí, který se jmenuje Jíra (Jiří Langmajer).

Vtipná komedie nebo katastrofa?

Většina diváků dala v sobotu večer filmu šanci, ale jejich recenze se značně rozcházejí. Někteří jsou přesvědčeni o tom, že Přes prsty je skvělá oddechová romantická komedie, kde padá jedna vtipná hláška za druhou a Langmajer ve své roli exceluje.

"Velmi nenáročná, milá komedie. Když už se člověku nechce nad ničím přemýšlet. A ještě se zasměje," zní jeden z komentářů. "Za mě úplně topovka s manželem jsme se nasmáli, jsem ráda, že byl v telce," přizvukuje další divačka.

Film si ale našel i své odpůrce, kteří na komedii nenechali nit suchou. "Víckrát už bych si ho nepustil... nemá to ani hlavu ani patu... chaos film," myslí si druhá půlka diváků. "Otřesná nuda," píše další část. Jak jste snímek vnímali vy?

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy