Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Film Přání Ježíškovi provází komplikace: Jiří Bartoška skončil v nemocnici, vystřídá ho Jaroslav Dušek

Film Přání Ježíškovi provází komplikace: Jiří Bartoška skončil v nemocnici, vystřídá ho Jaroslav Dušek
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
komedie
Vznik nové vánoční komedie Přání Ježíškovi narušily náhlé zdravotní komplikace Jiřího Bartošky (73). Prasklo mu slepé střevo a skončil v nemocnici. Přitom natáčení filmu začalo teprve před několika dny v Brně. Ředitel filmového festivalu je po operaci a prý už vtipkuje i se sestřičkami na oddělení, kde leží. Film Martiny Ferencové má jít do kin příští rok na podzim. Jiřího Bartošku v jedné z hlavních rolí nahradí Jaroslav Dušek.

Filmaři v čele s režisérkou Martinou Ferencovou začali před pár dny v Brně natáčet komedii Přání Ježíškovi Do kin má jít na podzim příštího roku a Martina Ferencová zůstala věrná "svému" žánru, který se neobejde bez vtipu a romantiky. Natočila snímky jako Všechno nebo nic a Příliš osobní známost.

"Obyčejné lidské příběhy o tom, co nás trápí, co hledáme a nenalézáme jsou vyprávěny s nadhledem a okořeněné trefnou situační komikou. Samozřejmě nechybí i ta správná dávka nefalšované romantiky a sentimentu," řekli tvůrci o filmu Přání Ježíškovi.

Herce Jiřího Bartošku, který měl ztvárnit jednu z hlavních rolí, ale náhle zaskočily zdravotní komplikace. Momentálně už by měl být v pořádku, údajně šlo o zánět slepého střeva, které mu odoperovali v jedné z brněnských nemocnic. Jeho filmovou kolegyni Evu Holubovou pak napadlo, aby ho zastoupil Jaroslav Dušek

"I když každý z těchto herců má jiný druh projevu, přišlo nám, že je to pěkná výzva. Celý štáb přeje Jiřímu brzké uzdravení," sdělil producent filmu Adam Dvořák pro Blesk.cz.

Přání Ježíškovi láká na slavné české herce

Novinka láká i hvězdným obsazením, ve kterém nechybí Richard Krajčo, Jiří Langmajer nebo Anna Polívková, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová či Hana Vagnerová Sám Jiří Bartoška nedávno potvrdil, že se v poslední době do natáčení příliš nehrne, protože ho nabízené role neoslovovaly. U filmu Přání Ježíškovi za něj bohužel rozhodla zdravotní komplikace, takže si ho z nových filmů budeme moci užít jen jako pediatra v penzi v připravovaném filmu Petra Kolečka Zbožňovaný

S komediemi á la Bridget Jones se v poslední době roztrhl pytel a diváci na ně u nás docela slyší. Když se k tomu přidají rodinné zápletky, které všichni dobře známe, dojetí je spolu s vánoční atmosférou tou správnou oddychovkou.

"Ve filmu Přání Ježíškovi se ukázkově rozkmotřená rodina znovu a znovu snaží usmířit. Nezodpovědný floutek, jehož životní náplní je obšťastňování žen, zjišťuje, že existuje i otcovská a partnerská odpovědnost," prozradil producent Adam Dvořák. "Dva osamělí lidé, kteří už rezignovali na štěstí a hledání toho pravého, možná dostanou ještě jednu šanci," dodal.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy