Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Film o Mistru Karlu Gottovi je dotočen: Ivana ukázala plakát a řekla, kdy bude premiéra

Film o Mistru Karlu Gottovi je dotočen: Ivana ukázala plakát a řekla, kdy bude premiéra
Zdroj: archiv Karel Gott
+ Dalších 7 fotografií
Film o Gottovi
Od smrti české legendy Karla Gotta (†80) uběhlo už více než půl roku, ale jeho účet na sociální síti Facebook je stále aktivní. Vdova Ivana Gottová (44) se totiž rozhodla, že profil zesnulého manžela bude nadále spravovat, aby jeho fanouškům neunikaly žádné novinky. Nyní se Ivana podělila o informaci, na kterou všichni dlouho čekali, a to, že se fanoušci mohou těšit na film o Mistrovi.

Karel Gott byl nejlepší zpěvák široko daleko. V Česku byste těžko hledali člověka, který tohle jméno v životě neslyšel. Karel byl pánem svého oboru, což dokazuje i počet Zlatých slavíků, které se mu během jeho kariéry podařilo nasbírat.

Božského Káju milovali i lidé z okolních států. Velkou popularitu si získal například v Německu, a to zřejmě i proto, že několik hitů nazpíval právě v jejich jazyce. Bohužel 1. října minulého roku se svět dozvěděl opravdu smutnou zprávu. Karel Gott zemřel po dlouhém boji se zákeřnou leukémii. Celý národ a i sousední státy se okamžitě zahalily do černé barvy. Smutnilo se několik týdnů a do teď lidé chodí na jeho hrob zapalovat svíčky.

Radostná novinka

Mistr Gott byl dlouhé roky aktivní na sociálních sítích a účet funguje i po jeho smrti. Vdova Ivana myslela na fanoušky a chtěla, aby mohli být dál pravidelně informováni. Nyní fanouškům zanechala zprávu, na kterou dlouho čekali.

O našem nejznámějším a nejlepším zpěvákovi byl natočen celovečerní film. Ivana dokonce ukázala plakát, na který se můžete podívat ve fotogalerii. "Milí manželovi příznivci, s velkou radostí vám mohu sdělit, že celovečerní film o Karlovi je dokončen. Jsem šťastná, že vám zde mohu poprvé představit první plakát filmu Karel. Mějte se krásně, Ivana," vzkázala fanouškům vdova Ivana.

Za vytvoření snímku mohou fanoušky děkovat Olze Malířové Špátové. Film o Karlu Gottovi by měl být do kin uveden na podzim a už nyní je o něj velký zájem. "Na film jdu s celou rodinou. Hlavně pětiletou vnučku vezmu, aby věděla, že nejlepší muži našeho národa byli Karel IV. a Karel Gott. Ale i ona už to ví," napsala například jedna z fanynek.

A co vy? Plánujete zajít na film Karel Dejte nám vědět do komentářů!

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy