Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Film Můj příběh vznikl na motivy bestselleru: K romantickému dramatu nazpívala písničku Lucie Bílá

+ Další fotografie
Film Můj příběh vznikl na motivy bestselleru Zory Castillo Calaway, inspirovaného skutečným životním osudem. Snímek režírovali Libor Adam a Hana Hendrychová podle scénáře, který napsal Libor Adam s Pavlou Krečmerovou. Romantické drama o mladé a talentované Elizabeth, která rezignuje na úspěšnou kariéru baletky kvůli osudové lásce.

Písničku k filmu Můj příběh nazpívala Lucie Bílá (53). Hudbu k písničce napsal Petr Malásek, který je současně autorem filmové hudby k Mému příběhu, text písničky pochází z dílny Václava Kopty.

„Celý tento film je pro hudbu velmi vděčná záležitost, protože hlavní postava je baletka, což již samo o sobě podmiňuje hudební motiv. Navíc film nese velmi silný, emotivní příběh, dokonce tak silný, že jsem se bál, abych ho tou hudbou nepřebil, takže jsem se rozhodl ustoupit trochu do pozadí, a jenom tak lehce dokreslovat pocity, které se v postavách odehrávají,“ říká hudební skladatel Petr Malásek.

„Byli jsme nadšení, když Lucie Bílá souhlasila, že nazpívá ústřední písničku k filmu Můj příběh, a navíc přidala i velkorysé gesto, že tak učinila bez nároku na honorář. Písnička, kterou složil Petr Malásek a otextoval Václav Kopta, je velmi dojemná a plně vystihuje emoci našeho filmu a věříme, že i klip, který při této příležitosti vznikl, diváky naláká, aby se do kina na Můj příběh přišli podívat,“ říká scenáristka a producentka Pavla Krečmerová.

Související články

Další články