Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Film, který z vás vyžene špatnou náladu! Viděli jsme TRABANTEM TAM A ZASE ZPÁTKY

+ Dalších 7 fotografií
Cestopisný film Trabantem tam a zase zpátky má za sebou slavnostní premiéru. A můžeme s klidem sdělit, že jsme dostali více, než jsme čekali.

Film, ve kterém partička osmi nadšenců vezme trabanty a vyrazí do Asie, má několik zásadních poselství. A hlavně je to pozitivní film. Pokud máte blbou náladu, tak film Trabantem tam a zase zpátky je tu pro vás. Je to film o cestě. O cestě za dobrodružstvím, film o cestě k chlapské práci, film o cestě domů a film o cestě k vlastnímu já.

Pokud máte pocit, že váš život potřebuje nový impulz, tak se jděte podívat, kde bere nové impulzy cestovatel Dan Přibáň. Nechceme tu prozrazovat, jak film končí. Jen napovíme, že je to docela silný moment. Nemůžete cestovat jen TAM, musíte se vrátit také ZPÁTKY. Pak má cesta skutečný CÍL. Road movie o tom, že žluté trabanty není radno podněcovat, lze číst také jako paralelu k člověku, který se nevzdává.

Trabantem tam a zase zpátky je dokument, drama, komedie i filozofické dílo. Po delší době je tu film, který budete chtít vidět znovu.

Související články

Další články