Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Film Kajínek: Jak se natáčela erotická scéna, kde se do toho Alice Bendová pořádně opřela?

+ Dalších 5 fotografií
filmy
Film Petra Jákla Kajínek z roku 2010 vás rychle vtáhne do děje nejen kriminální zápletkou, ale také kvalitním výkonem Alice Bendové (45). Uprchlého vězně vynikajícím způsobem zahrál Konstantin Lavronenko (58). Jak se natáčela známá erotická scéna?

Ve filmu o nejznámějším zločinci Jiřím Kajínkovi nechybí akce, napětí a samozřejmě, jak už tak v téměř každém filmu bývá, milostná scéna.

Skutečný Kajínek si na svobodě údajně užíval s Marií Černou, manželkou spoluvězně, která ho ukrývala. Ve snímku Petra Jákla na sebe vlítli herečka Alice Bendová a herecký partner Konstantin Lavronenko. A kdo film viděl, musí souhlasit, když řekneme, že sex v jejich podání byl skutečně žhavý a divoký. Především Bendová se do toho opřela.

Jak se nechal Lavronenko slyšet, scény s Bendovou natáčeli bez jakýchkoli příprav. Pro Bendovou měli sice filmaři připravenou dublerku, ale byla prý málo žhavá, takže herečka se sexuální scény nakonec zhostila sama. Točilo se nadvakrát a každá scéna trvala něco málo přes minutu. Během natáčení byl v místnosti jen režisér, kameraman, maskérka a pochopitelně herci. Alice Bendová se později nechala slyšet, že byla ráda, když ten den bylo po natáčení a šla si domů odpočinout.

Mohlo by vás zajímat

Další články