Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Film Havel: Srovnání, jak moc jsou si herci podobní se svými předlohami

Zdroj: Oficiální zdroj
+ Dalších 13 fotografií
Havel
Na konci listopadu skončilo několikaměsíční natáčení filmu Havel, který je inspirován naším bývalým prezidentem. Fanoušci už teď jásají, protože hlavní protagonista je až neuvěřitelně podobný Václavu Havlovi. A i ostatní herci ke svým rolím skvěle pasují.

V srpnu odstartovalo natáčení snímku Havel inspirovaného disidentskými léty Václava Havla. Ke konci listopadu byly dotočeny poslední záběry a filmaři už mají první hrubý střih.

Příběh filmu je lemován srpnem 1968 a listopadem 1989, dějiny jsou ale pouze pozadím pro vztahy hlavních postav a jejich osobní život, někdy divoký a nečekaný. Během filmu se mění postava i vzhled Viktora Dvořáka v roli Václava Havla, od lehkovážného a úspěšného dramatika šedesátých let, přes bojovníka za lidská práva v letech sedmdesátých, až po vězně a pak i vůdčí osobnost sametové revoluce let osmdesátých. Podobně se v průběhu mění i styl filmu, černobíle natočená 60. léta přejdou do barvy 70. let a poté do stylu let osmdesátých.

Po Viktoru Dvořákovi v roli Havla a Anně Geislerové v roli Olgy Havlové se na fotografiích poprvé představují i další herci. Martin Hofmann jako Havlův kamarád a buřič Pavel Landovský a také Barbora Seidlová, Stanislav Majer a Jiří Bartoška, který si zahrál Jana Patočku.

Obsazení filmu je opravdu hvězdné a fanoušci doslova jásají. Obzvláště se jim líbí, jak herci věrně kopírují své předlohy. Především je zajímavé, jak moc se herec Viktor Dvořák podobá Václavu Havlovi. Přesvědčte se sami ve fotogalerii, protože je to opravdu až neskutečné.

Související články

Další články