Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Točí se film Deníček moderního fotra: Dominika Landsmana na mateřské si zahraje Jiří Mádl

Točí se film Deníček moderního fotra: Dominika Landsmana na mateřské si zahraje Jiří Mádl
Zdroj: CinemArt
+ Dalších 9 fotografií
rozhovor
Na začátku července startuje natáčení nové české komedie podle knižního bestselleru Dominika Landsmana s názvem Deníček moderního fotra. V hlavních rolích originálního příběhu otce na mateřské dovolené se představí Jiří Mádl a Tereza Ramba.

Fanoušci knihy Deníček moderního fotra se dočkají filmového zpracování. Režisér Jan Haluza ve spolupráci se spisovatelem Dominikem Landsmanem začne na počátku července natáčet stejnojmennou komedii. Hlavní role v ní obsadí Jiří Mádl a Tereza Ramba. Sám Landsman má z obsazení radost.

Nadšený Dominik Landsman

Dominik Landsman je vizí filmového zpracování knížky Deníček moderního fotra nadšený: „Mít film podle mojí knížky je pro mě největší dosažitelná meta, protože Nobelovku nebo Magnesii Literu neočekávám,“ řekl Landsman pro eXtra.

A jak se film podle autora knihy popere s předlohou? „Samotné otcovské pocity nejsou samozřejmě moc přenositelné, ale o tom Deníček moderního fotra být nemá. Ten je jenom o každodenním humoru, který přenositelný je a Jirka Mádl to určitě zvládne. Přijde mi na tu roli prostě ideální – vzhledem, charismatem i stylem hraní. Už když jsem viděl Snowboarďáky, bylo mi jasné, že kdyby někdy natáčeli film o mně, chci, aby mě hrál Jiří Mádl. Obsazení Terezy „Rambo“ kvituju pozitivně, protože hrát umí. V tomhle se ale těžko posuzuje někdo, kdo má hrát vlastně moji ženu, byť je to jen literární postava,“ dodal.

Deníček moderního fotra

Kniha, která vyšla na základě stejnojmenného úspěšného blogu, se dočkala hned několika pokračování. Sám Landsman fanouškům tvář ukázal, soukromí své ženy a svého syna ale chrání pseudonymy Nataša a Čeněk. Jejich celé obličeje navíc ze zásady nevystavuje.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy