Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Film Addamsova rodina vznikl téměř před 30 lety: Hlavní hrdinové se změnili k nepoznání

Film Addamsova rodina vznikl téměř před 30 lety: Hlavní hrdinové se změnili k nepoznání
Zdroj: Orion Pictures Corporation/profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Filmy
Komediální snímek s nádechem hororu Addamsova rodina byl natočen už před 29 lety. Od té doby se většina hlavních protagonistů legendárního filmu změnila k nepoznání. Zajímá vás, jak dnes představitelé legendární Addamsovy rodiny vypadají?

Legendární snímek Addamsova rodina byl natočen už v roce 1991. U diváků si získal ohromnou oblibu a na televizních obrazovkách se vysílá dodnes. Od doby, kdy byla mysteriózní komedie poprvé uvedena, uběhla už pěkná řádka let. A tak je jasné, že hlavní představitelé filmu se změnili k nepoznání.

Christina Ricci alias Wendy

Christině Ricci, která ztvárnila roli Wednesday, je dnes už 40 let. Když tehdy natáčela Addamsovu rodinu, bylo jí pouhých 11 a díky svému věčně morbidnímu výrazu se zapsala do paměti diváků navždy.

Zdálo se, že tahle kráska může dobýt Hollywood. Jenže čím byla starší, tím byl zájem režisérů menší. Christina se začala utápět v depresích a bojovala s anorexií. Temné období svého života ale dávno překonala.

Před třemi lety dokonce odhodila veškeré zábrany a svlékla se před kamerami. Stalo se tak v seriálu o Zeldě Sayre a spisovateli Francisi Scottovi Fitzgeraldovi. Po peprných scénách nikdo nemohl pochybovat, že se herečka s poruchou příjmu potravy vypořádala.

Jak se představitelka Wendy a další herci z oblíbeného filmu změnili po 29 letech, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy