Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Filipa ze Survivoru se zastal otec: Od fanoušků dostal stejnou bídu jako jeho syn

Filipa Křížka ze Survivoru se zastal otec: Jindřich Křížek dostal bídu i za svého syna
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 43 fotografií
Survivor

Drsný hasič Filip Křížek z kmene Lovců, který bojuje o titul posledního přeživšího v náročné reality show Survivor, dostává od diváků pořádnou bídu za své agresivní chování. Na sociálních sítích se ho snažil zastat jeho otec Jindřich Křížek, ale od fanoušků soutěže to také schytal.

Zastal se syna

Jindřich Křížek, otec hasiče Filipa Křížka, který v kmeni Lovců aktuálně bojuje v drsné reality show Survivor, je na svého syna patřičně hrdý. Proto jej také rozhodilo, jak se o jeho ratolesti vyjadřují lidé na sociálních sítích. Namakaný hasič totiž nemá zrovna ty největší sympatie diváků.

"Po přečtení všech nenávistných komentářů mi je smutno, v jakém světě to žijeme," napsal úvodem Křížek senior do jedné ze skupin na Facebooku. "Velice mě mrzí, že je zde spousta lidí, kteří tu hejtují osoby v Survivoru, aniž by je znali. Prosím vás, vždyť je to jenom reality show, především SHOW, která je v režii televizních producentů. To, co uvidíme, nebo neuvidíme, je úmyslně nastříháno, tak aby televizní stanice měla větší sledovanost," snažil se vysvětlit Filipův táta.

Lovci a Titáni se nemají zrovna v lásce:


Podle Jindřicha by diváky nebavilo dívat se pouze na to, jak si soutěžící ohřívají ruce u ohýnku a pojídají kokos. Televize prostě vyžaduje akci a vyhrocené situace. To, že jeho syn dostává největší bídu, je mu líto. "Mrzí mě z pozice otce, že tu nejvíce hejtujete Filipa, a přitom ho vůbec neznáte. Ano, v některých záběrech to vypadá, že dříve jedná, než myslí, ale budiž mu omluvou jeho mladý věk," pokračoval v dlouhém vyjádření Křížek.

"V každém případě vás všechny hejtry mohu ujistit, že je to úžasný mladý kluk, který je v kolektivu jak v práci tak i mezi kamarády oblíbený. Dokonce ve svém volném čase jezdí na záchrance, aby se jeho rodina měla trošku lépe. My rodiče jsme na něho pyšní za to, jak se postavil ke svému životu a ke své rodině," dodal závěrem s tím, že doufá, že se Filip po návratu už do žádné reality show znova nepřihlásí.


Dostal bídu

Každopádně to, že se Jindřich zastal svého syna, fanoušky jedné z nejdrsnějších soutěží světa nijak neobměkčilo. "Většina normálních snad chápe, že hodnotíme Filipa v Survivoru. To, jak se chová, nebo nechová doma, to už je jiný příběh, do kterého nám nic není. Mě zajímá Filip jako HRÁČ, ne jako táta od rodiny," napsala Křížkovi staršímu Zuzana.

"Účastí v reality show musí člověk počítat se žumpou, se kterou se bude po následující měsíce a možná i roky potýkat," napsal k Jindřichově vyjádření Mickey. "Kdyby nebyl nervově labilní a agresivní tak budiž, ale holt takovou má povahu a to není zásluha reality show," vyjádřil se ke slovům Filipova otce Erw.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy