Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Filipa Renče přejel náklaďák! Co se během ošklivé srážky přihodilo?

Filip Renč měl před několika dny vážnou nehodu.
Zdroj: herminapress.cz

Režisér Filip Renč (48) měl mít před několika dny vážnou nehodu. Podle deníku Aha! mu na silnici v Praze 8 nedal přednost náklaďák a Renče, který jel na kole, odhodil několik metrů do silnice. „Kolem chodili lidé, co venčili psy, a ani si mě nevšimli,“ prozradil Aha! Renč, kterému se podařilo i s otřesem mozku a dalšími zraněními dostat ke kamarádovi domů.

„U kamaráda jsem se časem dal jakžtakž dohromady a sám si to odřídil do IKEMu. Najednou jsem ale zkolaboval,“ popisoval dál režisér šílené okamžiky, kdy se na stavu těla projevil jeho nezřízený životní styl. K otřesu mozku, přetrhaným vazům v rameni a ruce tak přibyl problém s játry, která začala selhávat. „Vím, že jsem nežil zdravě. Teď mám přísnou dietu a pít můžu jen vodu,“ dodal Renč.

Viníka srážky, který zřejmě z místa nehody ujel, teď bude vyšetřovat policie. Sám režisér v srpnu 2010 zavinil autonehodu, od níž ujel. Tvrdil sice, že jel jen natankovat, ale policie mu neuvěřila a sebrali mu na rok řidičák. Navíc policii odmítl dýchnout, a tak havárie byla řešena jako přestupek.

Související články

Další články