Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Filip ze Survivoru vytočil Novotného do běla. Je to mega podělávka a šílenství, absolutní neúcta, zuří

Ondřej Novotný nenechal na Filipovi nit suchou.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 14 fotografií
survivor

Letošní Survivor spíše připomíná soutěž o to, komu se začne chtít dříve domů. Veškerá pravidla však zcela překročil Filip Křížek, který svůj odchod svedl na stesk po rodině. Následně ale vyplula na povrch informace, že obešel pravidla Novy a na diváky udělal ten největší podraz, protože si vzal v práci pouze měsíc volna. "Je to mega podělávka a šílenství," rozčiloval se i Ondřej Novotný na svém kanálu. 

Filip Křížek rozzuřil diváky Survivoru. Během jeho působení v nejdrsnější reality show sehrál divadlo i na Ondřeje Novotného a odstoupil údajně kvůli stesku po rodině. Poté ale sám propálil, že ve skutečnosti si vzal pouze měsíc volna v práci a musel se vrátit, protože by přišel o střechu nad hlavou. Jeho podraz odsoudil i Ondřej Novotný na svém YouTube kanálu.


"Je to fakt šílený. Je to porušení asi veškerých pravidel a veškeré úcty k divákům i k těm, kteří byli na castingu, a ke všemu. Jedna věc je, když to vzdáš, protože to nedáváš, a druhá věc, když si to naplánuješ. Myslím si, že to zašlo fakt daleko, a jsem ještě zvědavý, jakou to bude mít dohru. Tohle je fakt no go, jestli je něco hrůza, tak tohle," říká naštvaně.

Doporučené video: Filip dobrovolně vzdává souboj.


Ondřej Novotný: Je to šílenství a podělávka

Ondřej je z Filipova jednání nesmírně zklamán a přiznává, že jeho pravé důvody odchodu byly kudlou do zad pro něj i pro diváky. "Nikoho to neštve více než mě. Jsem z Filipa fakt rozladěn. On ti něco řekne tam, potom když se vrátí, a pak vlastně řekne, že si to naplánoval. Je to úplné šílenství a je to mega podělávka," dodává.


Filip si tento podraz za rámeček jistě nedá a v současné chvíli mu hrozí astronomická pokuta. "TV Nova ani produkce pořadu o Filipově závazcích předem nevěděla. Každý z účastníků se zavazuje k tomu, že mu nebrání žádné závazky se účastnit natáčení po celou jeho dobu. Pokud Filip porušil smluvní podmínky, hrozí mu vysoká pokuta," napsal redakci eXtra.cz Daniel Maršalík, PR manažer televize Nova.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou vysíla TV Nova v roce 2024. Reality show vznikla v Dominikánské republice a hrálo se v ní o výhru 2 500 000 Kč.

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími byli například Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr. Vítězem se stal Martin Mikyska, který je známý jako Mikýř.

Moderátorem byl Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy