Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Filip z Love Islandu sváděl Nikol svůdnými pohledy: Dle diváků vypadá jak posedlý

Filip a Nikol
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
love island

Reality show Love Island pomalu, ale jistě míří do finále, přesto do vily přišli zamíchat s kartami noví účinkující. Tím nejnovějším je Filip, který je nejenom expartnerem jedné ze soutěžících, ale dokonce se pokusil rozdělit jeden ze stabilních párů. Když nezabíraly lichotky, tak zkoušel na Nikol své "svůdné" pohledy a diváci Filipa pořádně sepsuli.

V reality show Love Island jsou lidé z velké části popárovaní s tím, že k sobě chovají skutečné city. Některé páry ale musí procházet vztahovými zkouškami, stejně jako aktuálně Nikol s Vildou, které rozdělil nový soutěžící Filip.

Ten se zjevil během halloweenského mejdanu. Když kráčel po schodech dolů směrem k účinkujícím, tak zatrnulo zejména Aishe, která s Filipem v minulosti tvořila pár v reálném životě.

Po jeho příchodu došlo k novému párování, Filip si přednostně vybral Nikol, která tvořila stabilní pár s Vildou. Na rande pak ale nakonec zjistil, že u Nikol nemá sebemenší šanci, ani poté, co se ji pokusil svést svými "svůdnými" pohledy. "Říkal, že nevěří tomu, že chci být s Vildou," svěřila se po schůzce holkám ve vile Nikol, která chová k Vildovi skutečné city a Fildovi tak shodila i jeho vysoké ego.

Ten jeho výraz je na rodičovskou facku

Ani diváci televizních obrazovek nepochybují, že by city Nikol k Vildovi nebyly skutečné, a lásku jim přejí. Zato se nepříliš lichotivě pustili do Filipa a pak zejména do jeho pohledů a neustálého olizování rtů.

"Vypadá jak posedlej," napsala stručně, ale jasně jedna z divaček. "Tím, jak divně kouká a pořád si hraje s jazykem, mi přijde úplně slizkej," uvádí další komentující, kteří se s názory druhých velmi shodují. "Ten jeho výraz je na rodičovskou facku," dodala věrná divačka.

Jak se líbí Filip vám?Související články

Další články