Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Filip Trojovský z Big Brothera slaví 40: Co dělá po 17 letech krasavec dnes

Filip Trojovský z Big Brothera slaví 40: Co dělá dnes
Zdroj: Profimedia/koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Narozeniny

Milovníci českých reality show si jistě pamatují hezouna Filipa Trojovského, který v roce 2005 byl jedním z účastníků velkolepé novácké soutěže Big Brother. Mladíček, který má za sebou minulost coby herec filmů pro dospělé s gay tématikou, slaví své čtyřicáté narozeniny. Sice se stále živí tělem, ale už jako trenér ve vlastním fitness centru. Podívejte se do naší eXtra galerie, jak šel čas s bývalým idolem nejen českých dívek a žen, ale i mužů. 

Oslavenec

Novopečený čtyřicátník Filip Trojovský byl jedním z obyvatel vily, jejichž každý krok byl po více než patnáct týdnů ostře sledován kamerami. Reality show Big Brother byl tehdy u nás zcela novým formátem televizního pořadu a všech dvanáct účastníků soutěže si takřka přes noc získalo pozornost stovek tisíc televizních diváků.

Od doby, kdy se Filip oddával s další soutěžící Lenou vášnivému sexu ve vile doslova před zraky celé České republiky, uplynulo již dlouhých 17 let. Po tom, co vylezl z vily se nějakou dobu snažil protloukat, jako moderátor, ale úspěch v této branži mu nebyl souzen. Postupem času se z nevycválaného hřebečka, na kterého praskla kariéra herce v gay porno filmech, stal muž, který na sobě pořádně zamakal a dnes má vlastní úspěšný byznys​, což uvedl pro portál Život v Česku.

Živí se tělem

Trojovský, který měl vždy perfektní postavu, ale v té době zřejmě nevěděl, že ho tělo bude živit i v budoucnosti, ačkoliv jinak, než by si dříve diváci Big Brothera mysleli. Filip, který je pořád dost sexy a pyšní se pořádnou muskulaturou si v Brně založil vlastní fitness centrum, kde je sám k dispozici, jako osobní trenér. Kromě obsluhy a péče o svůj podnik se už nějaký ten pátek věnuje vrcholově CrossFitu, formě funkčního tréninku, který spojuje prvky gymnastiky, silového tréninku a rychlost.

Už ho klofla jiná

Pokud byste si na něj dámy či pánové chtěli snad brousit zuby a zatnout drápky do jeho pevných hýždí, bohužel vás musíme zklamat. Trojovského tělo a potažmo i srdce už patří notnou řádku let jeho krásné manželce Petře. Tehdy třicetiletý Filip a jeho sexy snoubenka si roku 2013 řekli své ANO, a to dokonce před samotným Bohem v kostele v Olomouci.

Momentálně manželé zažívají jedny z nejhezčích chvilek svého společného života. Nedávno se totiž stali rodiči roztomilého chlapečka, kterého pojmenovali Ben.

Jak je vidět nejen novopečená maminka, ale i pyšný tatínek září štěstím a nezdráhá se fotky synka zveřejňovat na svém Instagramu. Jeden z posledních snímků, který bývalý bouřlivák sdílel na sociální síti, je z výročí svatby. Ve stejný den, kdy měli Filip s Petrou veselku, nechali pokřtít svého syna. Obě významné události bude tedy spojovat jeden den a tím je 9. březen.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy