Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Filip Renč přijde o stovky tisíc kvůli nemoci! Stojí snad za tím démon alkohol?

Filip si má podle některých lidí ničit své zdraví sám.
Známý režisér Filip Renč (51) skončil v nemocnici! Spekuluje se o tom, že má opět problémy se slinivkou břišní, které ho už jednou málem stály život. Stojí za tím pracovní vypětí, nebo jeho náklonnost k alkoholickým nápojům?

Zdá se, že se Filipovi, co se týče zdraví, opravdu lepí smůla na paty. Neustále bojuje s nějakými zdravotními komplikacemi. Zlí jazykové dokonce tvrdí, že za tím může stát jeho záliba v alkoholu. Kvůli hospitalizaci dokonce musel přenechat režírování muzikálu kolegovi Zdeňku Zelenkovi.

„Jsem nucen zrušit skoro všechny mé pracovní závazky a totálně přeorganizovat svůj čas, abych se mohl zcela věnovat muzikálu Mefisto. Je to výjimečná situace, nikdo nemohl předpokládat, že něco takového nastane. Naštěstí mám za sebou oporu celého souboru, který si je vědom situace, a musím říct, že všichni skvěle spolupracují. Premiéra třetího listopadu není ohrožena,“ prozradil Zelenka a potvrdil to, že Renč musel být neodkladně umístěn do nemocnice, jen se nechtěl bavit o tom, co Filipa dostalo na kolena.

Je to něco jako déja vu. Podobná situace se totiž stala už před dvěma lety, kdy Zelenka musel převzít velení u jiné divadelní hry za nemocného Filipa, který dvakrát zkolaboval vyčerpáním a jeho zdraví mělo namále.

Mohla za to hlavně špatná životospráva, dlouho ponocoval a hodně pil. A teď se v kuloárech mluví o tom samém. Že své předsevzetí žít zdravě nedodržuje a skleničky se nevzdal, jak se dříve dušoval. Jestli je to pravda, tak by se měl už konečně nad sebou zamyslet, nebo takhle přijde i o další dobře placené práce. Stojí mu snad ten alkohol za všechny ty problémy?

Mohlo by vás zajímat

Další články