Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Filip Kratochvíl má dnes narozeniny a Lucie Bílá se pochlubila fotkou z domácího archivu!

Lucie Bílá se pochlubila fotografií, která vznikla před dvaceti lety.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Jediné dítě Lucie Bílé, syn Filip Kratochvíl dnes slaví dvacáté narozeniny. Jeho maminka mu napsala dojemný vzkaz a pochlubila se fotkou z domácího archivu, na které je Filípek, jak ho slavice ráda oslovuje, ještě malé miminko.

Nejoblíbenější česká zpěvačka, která si dokázala podmanit celou zemi a na vrcholu se drží už dlouhé roky, vždy toužila po velké rodině. Osud tomu chtěl ale jinak a má jednoho syna.

Ať je Lucie Bílá jakákoliv a je celkem jedno, jestli ji máte, nebo nemáte rádi, jako matka se vždy prezentovala skvěle. O svém synovi nikdy nemluvila zle, neprodávala ho do časopisů jako některé jiné hvězdy a i Filip se směrem ke své mamince vyjadřoval moc hezky.

Nedávno vyšlo najevo, že Lucii bohužel nevyšel další vztah s kavárníkem Petrem Makovičkou. I přes momentální nepřízeň v osobním životě vypadá asi nejlépe za celou kariéru. A člověku, který je jí na světě asi nejbližší, popřála následujícími slovy k narozeninám:

Dnes je to dvacet let, co se mi narodilo tohle zlatíčko. Byl to nejkrásnější den v mém životě. Ať jsem dokázala cokoli, můj syn je to největší, co mě potkalo. Děkuji za to štěstí Bohu i všem svým andělům. Krásný den maminkám… Lucie

Tak všechno nejlepší k narozeninám za celou redakci, Filipe!

Související články

Další články