Tanečník a choreograf Filip Jankovič se ujal režie videoklipu slovenského rappera Rakbyho Prázdna. Zkušenosti má z pobytu v zahraničí, kde spolupracoval na klipech George Michaela nebo Jessie J. A jako tanečník se objevil u Justina Biebera, Rihanny nebo Kylie Minogue.

Do klipu Filip obsadil nejenom slovenské modelky, ale i Miss ČR 2008 Zuzanu Jandovou a Rakbyho snoubenku Moniku. A právě nebýt jí, tak by ke spolupráci Filipa a rappera nikdy nedošlo.

„S Monikou se známe dva roky, často jsme spolu tancovali, a tak došlo na seznámení s jejím přítelem Rakbym. Stačil jeden společný mejdan v baru, pár drinků a kromě scénáře jsme málem vymysleli i to, jak zajistit světový mír,“ směje se Jankovič.

Příběh je o krásných, ale tak trochu prázdných dívkách, které hledají štěstí v náručích boháčů. A co právě Rakbyho zaujalo na prázdných holkách? „Nic, jen mě baví se s nimi bavit.“ Původně se plánovalo, že klip bude za tři dny hotový, ale nakonec se natáčení v tureckém resortu Mardan Palace, kde probíhalo soustředění Slovak & Czech fashion awards, protáhlo na týden.

„Než se naučily běhat v podpatkách na pásu, tak jich pár skončilo u doktora a zbytek se bál vody," vtipkuje Filip, který je i spoluautorem scénáře.