Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Filip Grznár v novém Extra Focusu odhalil krutou pravdu: Přišel jsem o miliony!

Podívejte se na speciální prázdninový díl magazínu Extra Focus, ve kterém jsme se zaměřili na letní radovánky a věci s nimi spojené. Jak vypadají v plavkách české i zahraniční celebrity, co na ně říká naše speciální módní policie a jak na poslední chvíli vytvarovat postavu do plavek. Navíc se podíváme společně s youtuberem a kulturistou Filipem Grznárem (33) na jeho životní výhry, ale i prohry. je tady nový Extra Focus.

Youtuber, kulturista a jeden z nejúspěšnějších trenérů v Česku Filip Grznár přijal pozvání do nového dílu magazínu Extra Focus, kde promluvil o tom, že na jednu stranu má sice pohádkový život a je dobře zajištěný, ale na stranu druhou v poslední době přišel o pořádnou sumu, ze které by se možná normální lidé nikdy nevzpamatovali.

Filip Grznár jednoznačně patří mezi kontroverzní postavičky českého šoubyznysu, ale on sám si to o sobě nemyslí. "Já se nepovažuji za kontroverzního člověka. Považuji se za člověka, který je normální a který umí říct svůj vlastní názor. Nebojím se zkrátka říct věci tak, jak jsou," přiznal moderátorce Kateřině Kristelové (38).

O Filipovi se říká, že má rád vysoký životní standart. "Určitě se nedá říct, že jsem finančně zajištěný. Zrovna letos se mi nepovedlo pár transakcí a přišel jsem o obrovskou sumu peněz, která by některé lidi úplně zničila."

"Dost jsem to podělal a přišel jsem o miliony. Co se týče mých měsíčních výdajů, tak je to určitě přes sto tisíc. Ale na druhou stranu se nemám špatně a nemůžu si stěžovat," dodal kulturista.

Související články

Další články