Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Filip Grznár se ostře pustil do Věry Mikulcové: Chce jít do Miss? Raději ať jde mezi muže

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Kontroverzní kulturistka Věra Mikulcová (37) se aktuálně chystá na Ms. Olympia, což je prestižní soutěž v ženské kulturistice. Věra má tedy pro letošní rok velkou motivaci. Jejím plánům se ale vysmál kolega z branže, kulturista Filip Grznár (34). A vyslal Mikulcové hodně drsný vzkaz.

Slavná česká kulturistka prozradila, že by se ráda dostala na Ms. Olympia, a proto je aktuálně v objemové přípravě. „Mám v plánu se teď připravit na nějakou soutěž, kdyby se poštěstilo a byla v Evropě, a chci zkusit nominaci na Miss Olympia,“ prozradila své vize.

To ale nenechalo chladným Filipa Grznára. „Ať doma nechá podprsenku a jde závodit mezi chlapy, tam dole na to stoprocentně má, tam dole by jí totiž záviděl kdejaký pornoherec. Formu asi má, ale tím užíváním steroidů se musela asi úplně zbláznit,“ řekl eXtra.cz Grznár, který tak naznačil, že Věra by spíš měla soutěžit s muži. „Vždyť ona je normální chlap,“ pokračoval.

Nemají se rádi

Je známo, že Mikulcová svého kolegu z kulturistiky nemusí. Grznár totiž už v minulosti si do ní pořádně rýpl. Třeba o ní promluvil ve smyslu, že se nejmenuje Věra, ale Věrák… Ale nejen Grznár si Mikulcovou vzal na mušku, na internetu se objevilo několik posměšků směrem k Mikulcové, která figurou připomíná spíše muže. Mikulcová si z toho ale nic nedělá. „Když se pak podíváte na ty lidi, tak jsou to většinou tlusťoši, kteří do mě zajíždějí, nebo žížaly, které mi mohou postavu jen závidět,“ dodala Věra s tím, že kritiku vůbec neřeší.

Související články

Další články