Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Filip Grznár o kulturistce Mikulcové: Tam dole má Věrák problémy, musí na operaci

Filip Grznár o kulturistce Mikulcové: Tam dole má Věrák problémy, musí na operaci
Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
FENOMÉN
Slavný český kulturista a youtuber Filip Grznár (34) má na mušce kolegyni z branže Věru Mikulcovou (37). Respektuje ji coby profesionálku, která se umí na závody famózně připravit, přesto je v šoku z toho, jaké dávky syntetického testosteronu do sebe musí vpravovat. A označuje ji za ženu, která je chlap. "Podle mě musí na operaci tam dole," myslí si Grznár.

Podle něj totiž Mikulcová není už žena. "Osobně jsem přesvědčen o tom, že tam dole to má vlivem mužského hormonu testosteronu tak zvětšený, že by za chvíli mohla klidně nosit suspenzor. Myslím, že by regulérně měla jít na operaci a opravdu si tam nechat vyrobit mužské přirození. Za prvé by jí to i slušelo, a tím, že preferuje ve vztahu ženu, tak by to bylo na pohodu. Nebo by měla s užíváním steroidů skončit a být zase ženou. Pro mě je Věrák, jak já jí říkám, skvělá sportovkyně, ale měla se i přeměnit celkově na chlapa," vysvětlil Filip Grznár o své kolegyni z branže, o které je přesvědčen, že se musí několikrát týdně holit.

Věra Mikulcová si z narážek Grznára nic nedělá. "Nemám ho ráda, neuznávám ho. Neberu osobně, kdo co o mně říká, já jsem se sebou spokojená," míní Mikulcová, která je českou jedničkou v kulturistice žen.

Věra začala s kulturistikou před 20 lety. A za tu dobu urazila obrovský kus cesty. Nejen že získala řadu ocenění, ale zároveň je příkladem, že když někdo má svůj sen, umí si ho splnit.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy