Filip (†16) si vzal život: Spolužáci ho nutili pít alkohol a kouřit, chlapec to neunesl

Opravdu tragická událost se odehrála během minulého úterý na Slovensku. Na zvolenském sídlišti Podborová tam skočil šestnáctiletý chlapec z balkonu. Bydlel s rodiči v osmém patře, tudíž následky byly fatální.
Mladičký Filip byl s vážnými zraněními převezen do nemocnice, kde jeho život vyhasl. Podle informací webu Nový čas si chlapec sáhl na život kvůli šikaně. Terorizovali ho spolužáci a nebohý hoch už to nemohl dále snášet. „Spolužáci ho šikanovali. Nutili ho pít alkohol, kouřit cigarety a podobně. On to odmítal. Trpěl a trápil se,“ sděloval rodinný známý, který i popsal, jak k tragické události došlo.
Poté, co ho otec odvezl do města, se Filip vrátil zpět do bytu, oblékl si pyžamo, napsal dopis na rozloučenou a rozeslal SMS zprávy spolužákům. Esemesky napsal těm, kteří ho šikanovali, ale i kamarádům, jimž naopak poděkoval za podporu. Rodičům zanechal dopis s posledním sbohem a nechal u něho i odemčený mobil, kde byly zprávy odeslané spolužákům. Bohužel mladičký hoch své trápení ukončil nejhorším možným způsobem. Rodiče i blízká rodina jsou z celé situace naprosto zdrceni.
Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života
Související články

Šílené napadení šestnáctiletého chlapce na Slovensku. Skupina žáků ho surově zbila a zkopala

Vražedný útok medvěda: Rozsápaného Jána našel v lese syn. První slova

Hrůzná tragédie na Slovensku: Při požáru zemřely čtyři děti. Mezi nimi i miminko

Záhadná smrt na Slovensku: Plastický chirurg Ivan operoval zfetovaný, otec se zabil
