Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Filip (†16) si vzal život: Spolužáci ho nutili pít alkohol a kouřit, chlapec to neunesl

Zdroj: Profimedia
Sebevražda
Minulý týden v úterý na Slovensku vyskočil z 8. patra panelového domu student Filip (†16). Chlapec byl šikanován spolužáky, a proto se rozhodl ukončit svůj život. Rodičům zanechal vysvětlující dopis a spolužákům rozeslal SMS zprávy.

Opravdu tragická událost se odehrála během minulého úterý na Slovensku. Na zvolenském sídlišti Podborová tam skočil šestnáctiletý chlapec z balkonu. Bydlel s rodiči v osmém patře, tudíž následky byly fatální.

Mladičký Filip byl s vážnými zraněními převezen do nemocnice, kde jeho život vyhasl. Podle informací webu Nový čas si chlapec sáhl na život kvůli šikaně. Terorizovali ho spolužáci a nebohý hoch už to nemohl dále snášet. "Spolužáci ho šikanovali. Nutili ho pít alkohol, kouřit cigarety a podobně. On to odmítal. Trpěl a trápil se," sděloval rodinný známý, který i popsal, jak k tragické události došlo.

Poté, co ho otec odvezl do města, se Filip vrátil zpět do bytu, oblékl si pyžamo, napsal dopis na rozloučenou a rozeslal SMS zprávy spolužákům. Esemesky napsal těm, kteří ho šikanovali, ale i kamarádům, jimž naopak poděkoval za podporu. Rodičům zanechal dopis s posledním sbohem a nechal u něho i odemčený mobil, kde byly zprávy odeslané spolužákům. Bohužel mladičký hoch své trápení ukončil nejhorším možným způsobem. Rodiče i blízká rodina jsou z celé situace naprosto zdrceni.

Související články

Další články