Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Filcky byly všude! Petr Kolář ve Špindlu popisuje strasti rockerského života

+ Dalších 18 fotografií
Nenechte si ujít novou zimní komedii Špindl. Právě do Špindlerova Mlýna vyrážejí na dovolenou sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu. Chystají se jen odpočívat, pobavit se a zažít alespoň trochu milostného dobrodružství. Uvidíte sami, jestli se jim to podaří. Mužského osazenstva budou mít na horách dost, ať už v podobě Petra Koláře (50), nebo novodobého sexsymbolu Davida Gránského (25).

Nová zimní komedie Špindl má co nabídnout. A to nejen hvězdným obsazením, ale i pravou zimní atmosférou. Tři sestry v čele se sarkastickou Annou Polívkovou si přijely užít parádní dovolenou. Odpočinek, zábava a milostné pletky jsou na prvním místě a právě před takovými varuje Petr Kolář svého filmového syna Davida Gránského.

Petr Kolář jakožto zkušený muzikant radí svému synovi Davidu Gránskému, aby si dával pozor na roztoužené dívky. Snaží se mu při cestě autem vštípit do hlavy, že ne vždycky jde jen o zábavu. Vypráví, že když kdysi hráli v Tatrách a pak si chtěli užít, chytli filcky. „Prosim tě, tati,“ opáčí Gránský, který rady moudrého otce nechce za žádnou cenu poslouchat. „No a další rok jsme je chytli znovu.“ Gránský namítá, že je dnes všechno jinak, jelikož se holky holí.

Jestli filcky chytí i Gránský, to uvidíte sami v nové komedii Špindl, kde bude o dobrou zábavu rozhodně postaráno. Zimní komedie se tak může zařadit vedle ostatních zasněžených filmů jako S tebou mě baví svět, Sněženky a machři nebo Snowboarďáci.

Související články

Další články