Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Fighter Mikulášek nevěří Vémolovi nákazu koronavirem: Viděli tě ve strip baru, vzkazuje

Fighter Mikulášek nevěří Vémolovi nákazu koronavirem: Viděli tě ve strip baru, vzkazuje
Zdroj:
+ Dalších 6 fotografií
souboj
Zápasník MMA Václav „Baba Jaga“ Mikulášek (32) poslal svému soupeři drsný vzkaz. Karlos Vémola (35) se nechal prostřednictvím iSport.cz slyšet, že po operaci kolene měl pozitivní test na koronavirus. Proto není vůbec jasné, zda se jeho zápas s Mikuláškem vůbec uskuteční. Jeho protivník po Terminátorovi chce, aby navštívil jeho doktora.

"Jsem po operaci kolene, a jelikož jsem Terminátor, tak jsem věřil, že to zvládnu a dám se před zápasem dohromady," rozpovídal se Karlos Vémola. "Ale bohužel jen co se mi začalo koleno dávat do kupy, tak na mě vlezlo to svinstvo korona. A dost mě to skolilo, mám těžkej průběh, horečky," přiznal pro iSport.cz.

Vémolovi se skutečně v poslední době nedaří. Kvůli koronaviru mu byly zrušené zápasy a nyní samotná nákaza. Jeho soupeř Václav Mikulášek ale Vémolovi nevěří.

"Strašně moc bych chtěl, aby se mnou šel za mým lékařem, který by mu udělal testy a zjistili bychom, jestli ten koronavirus opravdu má. Pokud ano, tak to chápu. Chápal bych i, kdyby přiznal, že je to pro něj aktuálně těžké skrze koleno. To je zranění, které se může stát. Chápu, pokud opravdu tu koronu má, ale ať mi vysvětlí to, že v době přípravy ho viděli v Goldfingers sedět až do rána a v podobných klubech. Nemyslím to vůbec zle. No hate. Jen ať mi to vysvětlí," vzkázal Vašek Mikulášek přes MMA Shorties.

Související články

Další články