Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Fiflenu Natálku ze Svatby nemůžou diváci vystát: Jsi nevyzrálé kuře a rozmazlený fracek

Fiflenu Natálku ze Svatby nemůžou diváci vystát: Jsi nevyzrálé kuře a rozmazlený fracek
Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
Svatba na první pohled
Natália Mykytenko, diváky nepříliš oblíbená účastnice reality show Svatba na první pohled, sklízí kromě chvály především kritiku. Mezi komentáři pod fotkami, kde se píše, že je nádherná, se najdou i takové, které nejsou už tak milé. Lidé hlavně naráží na to, že je v podstatě sobecká a egoistická a František si zaslouží mnohem lepší zacházení.

V reality show Svatba na první pohled se Natália Mykytenko dala dohromady s Františkem Gebrem. Jejich vztah vypadal nadějně, avšak velmi brzy to začalo skřípat. A lidé z toho viní Natálku, zdá se jim namyšlená a sobecká.

"To, že jste krásná, vám tady píšou skoro všichni, a je to tak. Ale já z vás mám pocit, že máte ráda jen sama sebe," vyjadřují se lidé na jejím Instagramu. "Souhlasím, má ráda jenom sama sebe, žije jenom svojí krásou a neumí se otevřít, což není úplně hezký," přidala se jiná komentující.

Lidé Natálku zahrnují sžíravou kritikou

"Ale vždyť je to ještě nevyzrálé náladové kuře...Sama ještě neví, co vlastně chce... Kdyby se ten chlap rozkrájel, tak to bude stejně špatně . Ona nehledala partnera do života....ona se chtěla pouze zviditelnit....si myslím já. Leze mi pěkně na nervy....hvězda," píše Marcela.

"Takovou nánu František fakt nepotřebuje, existují mnohem zajímavější ženy, než je Natálie, která neví, co chce, a nosánek má až v oblacích," přidává se Dagmar.

"Natálie je rozmazlený fracek, nevidí si do huby, je to namyšlená frajle, chce se jen zviditelnit, dle fotek na instáči rodinný život pro ni není, jedině, že by ulovila starého pracháče, to by se jí asi líbilo, ještě by musel mít úmrtní list v kapse," nešetří Natálku paní Zdenka.

"Kráva nafoukaná! Co by chtěla? Careviče? Tak ty u nás nemáme! Když se jí František nelíbí, tak to má říct na rovinu a bavit se s ním normálně, třeba jako s kamarádem, než jim lhůta na poznání skončí... Ne.. Ona mu bude znepříjemňovat život a ještě ho uráží... Blbka..." dodává Monika.

Pochopitelně najde Natálka i zastání. "Natálka je v pohodě, z toho sebestřednýho metrosexuálního Kena mi je taky na blití. Natálka si ho ani v testech nevybrala, jejího vítěze poslali domů a přidělili jí tohohle blba, co ze sebe dělá všeználka," myslí si Miloslav

Související články

Další články

Nejnovější kauzy