Modelka Eliška Bučková (26) šla ještě donedávna do sebe a snažila se tolik neřešit svůj vzhled, aby nepůsobila povrchně. Jenže jako namistrovaná nána se předvedla na svém profilu na Instagramu. Tak se pustila do prodavaček, které označila za špíny. A důvod?

Chudák Eliška si totiž v kabince nemohla pořídit pořádné selfie, kterým by se pochlubila na Instagramu. Div se jí kvůli tomu nezhroutil svět. Přeci jen pár kapek na zrcadle je taková pohroma, kterou bychom přirovnali ke zkáze světa. V modelčině vesmíru to tak vážně může být. Ale co nastalo, když si na to postěžovala, to vážně nečekala.

Píchla přímo do vosího hnízda. Lidé její narážky na prodavačky, které mají problém s úklidem a možná i se svou hygienou, nevydýchali a do Elišky se pustili. V jejich očích krásná brunetka klesla a častovali ji i nadávkami. Příště si asi Bučková rozmyslí, co zas vypustí ze svých inteligentních úst, ale radši by se měla nejdřív zamyslet nad tím, než začne někoho urážet jen kvůli tomu, že se jí samu sebe nedaří pořádně vyfotit v zrcadle.