Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

FIFLENA BUČKOVÁ: Nevidí si do pusy, PRODAVAČKY OZNAČILA ZA ŠPÍNY a tvrdě na to doplatila!

Eliška by se nad sebou měla zamyslet.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Vypadalo to, že po boku rybáře Jakuba Vágnera (34) dostala konečně rozum a přestala mít moresy hollywoodské krasavice. Jenže to vypadá, že je to stále namyšlená fiflena, kterou byla, když randila s milionářským synkem Jakubem Malinou. Dost tvrdě ale na své nadřazené chování doplatila.

Modelka Eliška Bučková (26) šla ještě donedávna do sebe a snažila se tolik neřešit svůj vzhled, aby nepůsobila povrchně. Jenže jako namistrovaná nána se předvedla na svém profilu na Instagramu. Tak se pustila do prodavaček, které označila za špíny. A důvod?

Chudák Eliška si totiž v kabince nemohla pořídit pořádné selfie, kterým by se pochlubila na Instagramu. Div se jí kvůli tomu nezhroutil svět. Přeci jen pár kapek na zrcadle je taková pohroma, kterou bychom přirovnali ke zkáze světa. V modelčině vesmíru to tak vážně může být. Ale co nastalo, když si na to postěžovala, to vážně nečekala.

Píchla přímo do vosího hnízda. Lidé její narážky na prodavačky, které mají problém s úklidem a možná i se svou hygienou, nevydýchali a do Elišky se pustili. V jejich očích krásná brunetka klesla a častovali ji i nadávkami. Příště si asi Bučková rozmyslí, co zas vypustí ze svých inteligentních úst, ale radši by se měla nejdřív zamyslet nad tím, než začne někoho urážet jen kvůli tomu, že se jí samu sebe nedaří pořádně vyfotit v zrcadle.

Související články

Další články