Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Fico v zajetí italské mafie: Zveřejňujeme celý text zavražděného slovenského novináře

Mária Trošková (vpravo) je asistentkou premiéra Roberta Fica. Trošková má
napojení na italské mafiány.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 14 fotografií
Proč musel sedmadvacetiletý slovenský novinář Ján Kuciak zemřít? Protože zřejmě věděl příliš mnoho. Psal o propojení slovenského premiéra Roberta Fica (53) s italskými mafiány. Slovenský web Aktuality.sk nyní zveřejnil jeho poslední článek, na kterém pracoval. Kuciak tento text už nestihl dokončit, zlikvidoval ho nájemný vrah, který zabil i jeho partnerku.

Zavražděný slovenský novinář Ján Kuciak pracoval na propojení italské mafie se slovenskými politiky. Slovensko je na nohou. Všechna velká média v zemi otiskla poslední text zavražděného novináře.

Ján Kuciak v textu tvrdí, že osobní asistentka premiéra Roberta Fica má přímé napojení na členy italské mafie. Svůdná Mária Trošková dříve pracovala pro italského podnikatele jménem Antonino Vadala, kterého Ján Kuciak považoval za člena obávané Ndranghety.

V textu, který Kuciak nestihl dokončit, popisuje podvody při čerpání evropských dotací, vydírání, machinace s byty, obchod s kokainem a napojení na Ficovu stranu Smer. CELÝ TEXT ZAVRAŽDĚNÉHO NOVINÁŘE NAJDETE TADY.

Související články

Další články