Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fičák Emil Zajac se ženil ve vile VyVolených: Jenže dnes je rozvedený a dávno má jinou!

Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
životní zvrat
Byla to veselka, která nenechala jedno oko suché... Emil Zajac (42) si ve vile VyVolených v roce 2005 bral za manželku Radku Poleďnákovou. Jenže jejich manželství je dávno rozvedené a Emil má dlouhých 8 let zcela jinou ženu. Málokdo o jeho výměně doposud věděl.

Bylo přesně 18. listopadu 2005, Radka vstupovala do přímého přenosu ve vile VyVolených jako tajné překvapení svého nastávajícího a s nadějí, že si bere nejbáječnějšího muže na světě. „Představoval jsem si tu svatbu v kostele před pánem bohem, před příbuznými. Ale když to takhle na mě navlíkli, jsem šťastnej,“ liboval si Emil tehdy ve svazku manželském a neopomněl líbat ženušku a hladit synka po hlavičce.

Byla to dokonalá idylka! Lidé u televizních obrazovek plakali a záviděli… Jenže člověk míní a časy se mění. Přišel svět showbyznysu a bývalého horníka začal s nadsázkou řečeno opíjet velký svět. Přišly partnerské neshody a manželství se rozpadlo jako domeček z karet. Emil tehdy neměl problém otočit se i za jinou sukní.

„Už osm let mám jinou ženu. Málokdo to věděl. Prostě došlo na problémy a bylo po manželství. Hodně se od VyVolených změnilo a změnil se i můj život,“ řekl eXtra.cz Emil, který se aktuálně živí tak, že pro cestovní agentury vozí zájemce o netradiční zážitky do zahraničí. A má se dobře. „Vydělám pěkné peníze a nestěžuji si.“

Dnes už Emil ví, že ho doma čeká milovaná žena a všem extempore, kterými si pokazil první manželství, se vyhýbá jako čert kříži. „Dnes jsem jiný člověk. Už moudřejší, i když svým způsobem bláznivý Emil jsem pořád,“ dodal Zajac s úsměvem a se slovy, že dnes už si váží toho, co má doma.

Související články

Další články