Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Fiasko v Severce: Seriál MOST! štamgasty netáhne, sleduje ho jen hrstka lidí

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Před rokem vtrhl na televizní obrazovky fenomenální seriál s názvem MOST! Usedaly k němu miliony televizních diváků. Sledovat ho fanoušci chodili i do mostecké restaurace Severka, ve které se v seriálu odehrává hlavní dějová linka. Vždy bylo plno. Redaktoři eXtra.cz se vydali na místo, které ale rok poté zeje doslova prázdnotou...

Severka praskala v loňském roce ve švech. Sledovat seriálový osud Luďana, bráchy Pavla či Franty pokaždé, když se seriál vysílal, chodily desítky lidí. Obsluha se musela pořádně otáčet, aby stihla všechny požadavky štamgastů.

Rok od uvedení seriálu na obrazovky je vše jiné. Seriál už lidi do restaurace netáhne. Snad jen výletníky mimo dny, kdy se seriál v repríze vysílá. "Stane se, že přijede plný autobus výletníků o víkendu, kteří se tady fotí. Jinak s druhým dílem, který se v pondělí vysílá, to tak horké není," řekla nám servírka ze Serveky.

Už netáhne

Zkrátka o fenomenální seriál je v Mostě značně nízký zájem. Přitom před rokem byla v restauraci u televizní obrazovky fantastická atmosféra. Nejen že pivo teklo proudem, lidé se v Severce během seriálu pořád smíchy za břicho popadali, ale každou chvíli se prostorem zařízení ozývalo legendární: Dycky Most!

Související články

Další články