Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Fiasko seznamovacího metra: Nikdo se k ničemu neměl a lidé dokonce nevěděli, že jedou ve vozech lásky!

Vagóny lásky vyrazily nejprve na trase A, která je nejméně vytížená.
Jsme zvědavi, co se stane, až metro pojede na céčku v úseku Kačerov –
Florenc. Tam se seznámíte i normálně, protože vám věčně někdo stojí
na noze nebo dýchá za krk.

Začínalo to jako velké haló a skončilo jako pěkné fiasko. Dlouho avizované vagony lásky, které zavedl Dopravní podnik Prahy jako seznamku pro nezadané, včera vyjely s velkým očekáváním po trase A, ale namísto družných hovorů nastalo – ticho.

DPP totiž i přes masivní kampaň v médiích podcenil informovanost cestujících, ty tak na vagony lásky upozorňovala jen smutná cedule stojící u vchodu do metra, kterou každý prostě přehlédne, protože do metra se nikdo nešourá, do metra každý vletí, jako by mu hořelo za patami.

Cestující tudíž vůbec nevěděli, že jedou v seznamovacím voze, a chovali se jako obvykle. Ten měl být řazen až na konci vlaku, ale jestli to tak je, to nevěděli ani sami zaměstnanci metra: „Vím, že se dneska ta akce spouští, ale netuším, který z vagonů to má vlastně být. Mluvilo se o posledním. Kdybych to měl ale srovnat, nejvíc ruchu bylo v tom prvním,“ řekl revizor pro server Lidovky.cz. Nakonec se ukázalo, že tím správným byl třetí vagon, ovšem ten nebyl nijak označen.

Dopravní podnik si od svých komunikačních vagonů slibuje, že lidé se zde budou věnovat jeden druhému a najdou tak nové přátele, milence, nebo třeba parťáky či spolubydlící. První den této akce se ale jaksi nevyvedl, nikdo neměl chuť mluvit a mladí se přeci jen raději seznamují v hospodě nebo na kulturních akcích. Chodit si do metra pro nové přátele je zatím nezaujalo. No uvidíme časem, jestli se tenhle nápad vůbec osvědčí.

Mohlo by vás zajímat

Další články