Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Feťačka Katka znovu hazarduje: V jakém stavu byla na Karlově mostě? Možná jí zase zarazí metadon!

Katku vyfotili na Karlově mostě, jak je na tom?
Zdroj: Facebook/eXtra.cz
+ Dalších 27 fotografií
Ze značně neutěšených podmínek opuštěného kanálu, kde přespává, každé ráno vyráží známá feťačka Katka (41) do centra Prahy. Co všechno tam dělá, je otázkou, nejčastěji ale žebrá na místech, kudy chodí houfy zahraničních turistů. Svědkyně na ni natrefila na Karlově mostě a popsala, v jakém byla stavu. Možná si opět zahrává se členstvím v metadonovém programu!

Na nejznámější českou narkomanku Katku Bradáčovou se nedávno po delší době strhla pozornost. Kvůli stopám pervitinu v moči ji totiž na tři měsíce vyloučili z metadonového programu a obyvatelka smradlavého kanálu na pražské Invalidovně na tom byla skutečně bídně.

Teď už je ale na metadonu zpátky a opět získala určitou jistotu. Většinu dne evidentně stále tráví žebráním na turistických místech v centru Prahy. Svědkyně ji zachytila na Karlově mostě. „Vypadala strašně a šlo vidět, že teď v tom jede hodně,“ napsala k fotce na sociální síti.

Když Katka před třemi měsíci dostala na metadon stopku, hrozila jí smrt. „Katka teď žebrá, shání po lidech, co jí kdo dá, ale je zpátky na drogách, aby přežila. Není to s ní nejlepší,“ prozradila nám tehdy její kamarádka.

Pokud žena, která na ni narazila v centru stověžaté, mluví pravdu, znamená to pro jednačtyřicetiletou Katku další neskutečný risk. V případě, že u tvrdých drog zůstala i po návratu na metadon, dost možná se může stát, že by ji z programu mohli vyloučit už natrvalo. A to by mělo pro Katku fatální následky…

Mohlo by vás zajímat

Další články