Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Feťačka Katka pro eXtra.cz o nejsmutnějších Vánocích v životě: V sázce je úplně vše!

+ Dalších 40 fotografií
Nejslavnější českou narkomanku Katku (41) čekají jedny z nejsmutnějších Vánoc. Nebude totiž moct oslavit Štědrý den s malou dcerou Terezkou (11). Reportéři eXtra.cz s Katkou strávili jeden z předvánočních dní, během nichž se hrdinka proslulého dokumentu Heleny Třeštíkové (69) na nejkrásnější svátky roku připravovala. Tenhle příběh se bohužel happy endu nedočká. Ačkoliv se Katce podařilo v životě spoustu věcí obrátit v tu nejlepší variantu, k jednomu bezcitnému zemětřesení přece jen došlo.

Advent má být nejkrásnějším obdobím v roce, ale pro feťačku Katku Bradáčovou nezačal zrovna nejlépe. Všechno bohužel nasvědčuje tomu, že před nejslavnější českou narkomankou stojí ty nejsmutnější Vánoce v životě.

Přesto má Katka důvod k oslavám, konečně se totiž přestěhovala ze smradlavého kanálu na pražské Invalidovně. Teď společně s přítelem Jirkou obývají sklep jistého domu, jenž stojí rovněž v Karlíně. A přestože Jirka má očividný strach si to připustit, Katka se netají tím, že kopačky staré několik dní stále platí a v tomto směru se vůbec nic nemění.

Jenže jakkoliv si Katka může myslet, že Jirka svátky neprožívá a dárky nepotřebuje, u dcery Terezky (11) taková jistota neexistuje. Nejvýraznější představitelka českého drogového podsvětí však dárek svému jedinému potomkovi dát ani nemůže.

„Doufám v to, že se to zlepší v novém roce. Já pro to udělám prostě všechno. Terezka by to ocenila, ale moje máma by to neocenila,“ prozradila Katka eXtra.cz postoj své maminky, která má údajně vážné zdravotní problémy. I z toho důvodu hrozí, že se Terezka ocitne v ústavní péči, a to by pak znamenalo, že šance na shledání Katky s její dcerou klesne až pode dno Bajkalu.

Kromě informací, z nichž srdce puká žalem, se ale Katka svěřila se svým ohromným skrytým talentem. Nikdo to nečekal, ale Katka usedla za klavír a předvedla talent, jímž jen tak někdo v Česku neoplývá.

Na celou exkluzivní reportáž s Katkou a Jirkou se podívejte ve videu na začátku článku.

Související články

Další články