Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Feťačka Katka: Chtěla bych vídat svou dceru! Terezce už je devět let...

+ Dalších 22 fotografií
Moc ráda by se objala se svým jediným dítětem - devítiletou dcerou Terezkou. Jenže dva roky je závislá na metadonu a donedávna bydlela pod stanem. Teď je všechno jinak. Katka (40) z dokumentu Heleny Třeštíkové moc prosí čtenáře eXtra.cz, zda by jí pomohli najít práci. To je totiž cesta, jak být s dítětem, se kterým se nemůže stýkat...

Katka redakci eXtra.cz popsala, jak těžký je život narkomana Závislost Katce Bradáčové naprosto změnila život. Před třemi měsíci ještě vypadala jako troska, jenže pak se stal malý zázrak. Katka je pořád velmi inteligentní bytostí a sama moc dobře ví, že za všechny své životní problémy si může jen ona sama.

Po zveřejnění rozhovoru z letošního srpna se Katce změnil život. "Lidé mi pomáhají, moc vám děkuji," děkovala redaktorům eXtra.cz a moc by si přála vidět svou dceru. "Už nebydlím pod stanem na Invalidovně. Našli jsme si s přítelem objekt, bývalou dílnu, kde mám vybudovaný pokoj a je tam teplo. Teď bych ještě potřebovala práci, abych se mohla vídat s dcerou," svěřila nám Katka a požádala o pomoc. "Kdybyste někdo o něčem věděl, třeba na pár hodin denně nějaký úklid, byla bych vděčná," pokračovala hlavní hrdinka z dokumentu Heleny Třeštíkové.

Dcera Katky je v péči své babičky Kvůli podmínkám, ve kterých Katka žila, se s ní ale nemohla vídat. A hlavně i kvůli financím. "Neměla bych se jak o ni postarat a koupit jí potřebné věci. Teď ale chci všechno změnit," dodala Katka Bradáčová s tím, že do půl roku chce seknout i se závislostí na metadonu.

Pokud víte o nějaké práci pro Katku, pište na redakce@extra.cz. Rozhovor s Katkou, který poskytla eXtra.cz před třemi měsíci, najdete ZDE

Související články

Další články