Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Feťáci ve Výměně manželek? U Jany se našly jehly, tvrdí vyměněná manželka!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
Nejdrsnější Výměna manželek všech dob. Je paní s hadem na krku závislá na tvrdých drogách? Ona sama pro eXtra.cz uvedla, že si pouze vzala léky na nervy a zapila je alkoholem. Ale druhá manželka Sabina upozornila na to, že v bytě se našly jehly.

Paní Jana z Výměny manželek poskytla redakci eXtra.cz rozhovor. Tvrdí, že žádné drogy nebere. Při natáčení Výměny manželek prý jen kombinovala léky na nervy a alkohol

"Nebyly to žádné drogy. Léky na nervy jsem smíchala s alkoholem. Bohužel,“ vrátila se paní Jana ke svému výstupu. Za všechno prý mohl její partner Roman, který byl zlý a Janu mlátil. "Byl moc zlý. Teď jsem se psychopata zbavila. Škrcení, zlomený nos, rozbitý byt i mobilní telefon… To nejsou příjemné zážitky," uvedla Jana pro eXtra.cz.

Jenže nyní promluvila druhá manželka z Výměny. Slečna Sabina tvrdí, že u Jany doma se našly jehly.

"Laurinka mi několikrát říkala, že našla doma jehly a maminka jí řekla, že to mají pro hady, že jim dávají vitaminy. Svěřoval se mi Roman, že ji z toho vytáhl, pak že fetovali zase spolu, pak zase ona. Že prý fetuje asi patnáct let. Kvůli tomu jí před dvěma měsíci sebrali děti, protože jí našli v krvi fet," uvedla Sabina pro Blesk.cz Je jí velmi líto, jak Jana dopadla. "Po Výměně manželek se mi omluvila, že si to ani nepamatuje, že měla okno, tak jsem to přijala," dodala Sabina.

Paní Jana ale tvrdí dál, že je čistá. V rozhovoru pro eXtra.cz tvrdila, že děti má doma a stará se o ně dobře. "Skončila mi mateřská a momentálně hledám práci, která bude ovšem korespondovat s časy školy a školky," uvedla Jana.

Pro její děti je nyní zásadní, aby se dala psychicky rychle dohromady. Matka, která neví, co dělá, není a nemůže být dobrým příkladem...

Související články

Další články