Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Festivalové skandály z Karlových Varů: Hanychová odjela v poutech i opilecká koupačka v řece

Skandály z Karlových Varů.
Zdroj: Herminapress / Profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je již za rohem a jak už to tak bývá, ani tahle slavnostní událost se nikdy neobešla bez nějakého faux pas či skandálem hvězd.  Připomeňte si pár těch nejvýraznějších z uplynulých let. Proč měla Agáta Hanychová (37) zákaz vstupu na festival, komu se roztrhly oblekové kalhoty v rozkroku a jaké hvězdy se koupaly v opilosti se sektem v ruce v řece?

Bouřlivá narozeninová oslava a koupání v řece

Je to už dvanáct let, co herec a zpěvák Jiří Macháček oslavil své 44. narozeniny, které zapíjel právě v Karlových Varech a postaral se tam s Aňou Geislerovou a Tatianou Dykovou o pořádný skandál. Bouřlivý večírek skončil až druhý den v ranních hodinách, a to koupelí v říčce Teplá před hotelem Pupp. Partička skákala do vody se sektem v ruce, smíchem od ucha k uchu a zpívali píseň Svět je krásný na celé kolo. Macháček si na chvíli dokonce sundal i kalhoty.

Agáta Hanychová dostala zákaz vstupu a její přítel skončil za mřížemi

Agáta Hanychová a její tehdejší partner Mirek Dopita popíjeli v roce 2012 v jednom z místních klubů. Cestou zpátky na hotel se ale dostali do potyčky s jedním z turistů. Modelka upadla a zřejmě jí chtěl pomoci právě kolemjdoucí s fotoaparátem. Avšak Dopita si ho spletl s paparazzi a napadl ho. Ke konfliktu byli přivolaní i policisté, které měla modelka vulgárně urážet a Dopita nebyl schopný normálně komunikovat, tak je odvezli v poutech. "Nadýchala jsem jen jedno promile," uvedla tehdy Agáta pro Blesk. Kvůli neslušnému chování pak měla modelka několik let zákaz vstupu na festival.

Rozjetý Michal Hrdlička

I tehdejší partner Karolíny Plíškové Michal Hrdlička si z festivalu přivezl velký černý puntík. Michal to v roce 2016 přehnal s alkoholem a pořádná party započala. Dle informací Blesku stihl osahat několik cizích žen a došlo i na polibky. Po cestě zpět na hotel se těžko držel na nohou, a tak mu museli pomoci kamarádi. Pro některé páry by byl tenhle úlet jasným koncem vztahu, ale Karolína mu ho nakonec odpustila a Hrdličku si vzala i za manžela.

V galerii si připomeňte další trapasy.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy