Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Festivalové kolečko Denisy Nesvačilové. Za jednu noc stihla tři večírky, na hotel se vracela nad ránem

+ Dalších 15 fotografií

Po odjezdu Anety Vignerové a Petra Kolečka, zvláštního páru, který kam přijde, tam vyvolá rozruch, se Denisa Nesvačilová, s níž byl Kolečko ve dvojici ještě v březnu na Českých lvech, baví dál. Vymetá jednu akci za druhou, bary opouští až nad ránem a při radovánkách vypadá velice spokojeně. Avšak alkoholu Nesvačilová příliš neholduje, jak prozradila naší redakci. Festival si užívá, ale trochu jinak. 

Herečka Denisa Nesvačilová pokračuje na filmovém festivalu v lázeňském městě v divokém rytmu. Středeční noc nebyla výjimkou, když stihla tři party v jeden večer. Překvapivý je fakt, že většinu těchto akcí si užívá zcela bez alkoholu, jak prozradila naší redakci.

Půvabná Denisa se nejprve vydala na CarTec party, kam dorazila v elegantních černých šatech s vysokým rozparkem. Poté zamířila rovnou na koncert kapely Midi lidi, kde setrvala až do půlnoci. Ale to ještě nebyl konec. Následovala menší zastávka, převlékla se na hotelovém pokoji, aby následně zamířila do proslulého Becher's Baru, kde strávila zbytek noci. Odcházela až kolem sedmé hodiny ranní.

Nesvačilovou kocoviny netrápí
Kocoviny ji ale netrápí, alkoholu totiž neholduje. “Já zase tolik nepiju, my si to spíše užíváme na pohodu. Procházka po kolonádě, nealko, oplatka, dneska k obědu jsem měla nealko. Myslím si, že pro nás to tady není o těch kalbách,” vysvětluje. Dokáže si celou noc užít zábavu i bez nutnosti pít alkohol, což rozhodně ne každý umí a u Denisy je to velmi pozitivní.

Ačkoli to vypadá, že si festival užívá plnými doušky, teď už i sama přiznává, že se již těší domů. V České republice se ale příliš dlouho nezdrží, za pár dní totiž odlétá na vysněnou dovolenou do Jordánska. “Na mě je té pozornosti tady opravdu hodně,” uvedla. Všichni se jí totiž ptají na nedávné setkání s Petrem Kolečkem a a Anetou Vignerovou. Denisa ale vše ustála na jedničku a podle jejích slov není o čem mluvit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy