Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Festival ve Varech právě začal! Které celebrity si nenechaly ujít slavnostní zahájení?

Festival Karlovy Vary 2022: Kdo si nenechal ujít slavnostní zahájení?
Zdroj: herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 23 fotografií
Slavnostní zahájení

V pátek 1. července odstartovala každoroční velkolepá událost, a to Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Lehce po páté hodině se na červeném koberci začaly hemžit celebrity, které rozhodně chtěly být vidět. Kdo z hvězd dorazil a proč se na koberci neukázal hvězdný americký herec Liev Schreiber (54)?

56. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary oficiálně započal. ​Lehce po páté hodině začali na červený koberec přijíždět první hosté, kteří mířili na slavnostní zahájení do velkého sálu hotelu Thermal. Na místě byla i redakce eXtra.cz.

Oslnivá Vagnerová, štramák Bartoška

Jako první dorazil prezident festivalu Jiří Bartoška se svou krásnou manželkou Andreou. Jako vždy jsou opravdovou ozdobou celé akce. Hned za nimi dorazila bývalá první dáma Livie Klausová v doprovodu moderátora festivalu Marka Ebena.

Na slavnostním zahájení nemohla chybět ani filmová legenda Jiřina Bohdalová v doprovodu svého vnuka Marka. Mezi dalšími příchozími byl i frontman kapely MIG 21 Jiří Macháček a řada dalších. Hned poté se dostavila oslnivá kráska Hana Vagnerová v doprovodu své herecké kolegyně a kamarádky Petry Nesvačilové. Přítomné pány musely potěšit šaty herečky Terezy Ramby, které byly velmi odvážné. Na všechny přítomné se můžete podívat v galerii. 

Zahraniční hvězda má zpoždění

Hvězdnými hosty letošního ročníku jsou americký herec Liev Schreiber, který měl přijet již na zahájení a projít se po červeném koberci. Jak ale zjistil web eXtra.cz, kvůli zpoždění dorazí až na večerní party. Na slavnostní ukončení má pak přiletět hvězda Pirátů z Karibiku Geoffrey Rush a herec a producent Benicio del Toro známý z filmů Obvyklí podezřelí či Strach a hnus v Las Vegas.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy