Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Festival ve Varech ovládla Daniela Peštová a Pal'o Habera: Přípravy zabraly několik týdnů, prozradila topmodelka

+ Další 4 fotografie

55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech ovládla jednoznačně dvojice Pal'o Habera (59) a Daniela Peštová (50). Už při zahájení byla zejména modelka na červeném koberci ve zlaté róbě nepřehlédnutelná. Post jedné z nejlépe oblékaných modelek obhájila následně i na Unicredit party, na kterou zvolila černý model a ohromně jí to seklo. Topmodelka pro eXtra.cz prozradila, jak probíhaly přípravy.

Česká topmodelka Daniela Peštová dorazila do Varů se svým dlouholetým partnerem zpěvákem Pal'em Haberou.

Pár se objevil hned při zahájení na červeném koberci a sklidil od lidí velký potlesk. Daniela zvolila zlaté flitrované šaty s odvážným výstřihem značky Amen, ke kterým zvolila doplňky Bvlgari.

"Vzala jsem si s sebou několik šatů. Mám to přesně vypočítané na ty akce. Nikdy si neberu nic navíc. Mám jeden kufr," prozradila redakci eXtra.cz.

Zpěvák s modelkou se objevili ještě na Unicredit party, která platí každoročně za jeden z nejluxusnějších večírků ve Varů.

I tentokrát Peštová a Habera obhájili post nejlépe oblékaného páru ve Varech a na červeném koberci Unicredit party se vyjímali.

"Přípravy na Vary byly docela rychlé. Já si připravím věci dopředu, takže pár týdnů předtím, než jsem věděla, že pojedeme," dodala.

Více o Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary 2021 ➔

Další články

Nejnovější kauzy