Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Festival v Karlových Varech začal velkolepou promenádou: Julianne Moore okouzlila fanoušky

+ Dalších 41 fotografií
červený koberec
Právě odstartoval 54. ročník mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Jde o největší filmový festival v České republice a nejprestižnější filmový festival ve střední a východní Evropě. Slavnostní zahájení je tu. Podívejte se na fotky ze slavnostního zahájení.

Je to tady. Zahajovací ceremoniál 54. ročníku mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech začal v 16 hodin. Tou dobou se slavnostní hosté začali sjíždět na červený koberec k hotelu Thermal. Americká hvězda Julianne Moore si naprosto podmanila Vary a okouzlila fanoušky. Zato ministryně financí Alena Schillerová se dočkala nemilého přivítání, jaké nečekala. Kdo další dorazil a kdo, stejně jako Andrea Verešová, zůstal nečekaně doma?

Jako první se po červeném koberci prošla bývalá první dáma Livia Klausová, která přijela bez manžela. Jen chvíli na to se objevila herečka Jiřina Bohdalová, kterou doprovázel režisér Zdeněk Zelenka. Český herecký poklad úsměvy rozhodně nešetřil a vypadal výborně.

Své partnerky na červený koberec vyvedli herci Marek Taclík, Miroslav Donutil, Jaromír Hanzlík, Jiří Bartoška a Martin Dejdar. Zatímco pánové byli za naprosté elegány, jejich dámy okouzlily všechny přítomné v krásných róbách.

Společně s Jitkou Schneiderovou se po červeném koberci prošel i moderátor StarDance Marek Eben. Fanoušci tento pár přivítali přívětivě, ovšem poté na červený koberec vstoupila ministryně financí Alena Schillerová, kterou přítomní doslova vypískali.

Následně přijela celá řada půvabných českých hereček, která oslňovaly nejen svými róbami, ale i úsměvem. Například Jana Plodková dorazila ve zlatých šatech, které zářily stejně tak, jako ona sama. Modelka Vanda Janda překvapila velkou změnou a to blond vlasy. Společně se po červeném koberci prošly herečky Lenka Krobotová a Hana Vagnerová.

Velkou pozornost na sebe strhla jedna z největších hvězd letošního ročníku festivalu, kterou je herec Billy Crudup. Ten se na červeném koberci zdržel o něco déle, než jiné hvězdy a od fanoušků si vysloužil velmi milé přivítání v podobě velkého potlesku.

Jenovéfa Boková na červený koberec vstoupila ve třpytivých šatech. Doprovod jí dělal její přítel Martin Složil, kterého televizní diváci znají ze soutěže Robinsonův ostrov, kterou vyhrál. Okamžitý potlesk si vysloužila už při výstupu herečka Aňa Geislerová, která je jednou z hlavních tváří festivalu. Společně s ní přijela i její sestra Ester Geislerová.

Největších ovací se dočkala hlavní hvězda letošního festivalu v Karlových Varech, oscarová herečka Julianne Moore. Ta do Varů přijela s celou rodinou a doprovod na červeném koberci jí nedělal nikdo jiný, než manžel a filmový režisér Bart Freundlich.

Ty největší hvězdy filmového plátna najdete ve fotogalerii pod článkem.

Příjezdy hostů minutu po minutě:

18:00 – Na červený koberec dorazila hlavní hvězda letošního ročníku filmového festivalu, oscarová herečka a americká kráska Julianne Moore.

17:59 – Přijela herečka Aňa Geislerová se sestrou Ester Geislerovou.

17:55 – V třpytivých šatech zářících do dálky se po červeném koberci prošla herečka Jenovéfa Boková s přítelem Martinem Složilem.

17:53 – Po červeném koberci se prošel herec Billy Crudup, jedna z největších hvězd letošního festivalu.

17:49 – Přijely herečky Lenka Krobotová a Hana Vagnerová.

17:45 – Slovenská modelka Vanda Janda s doprovodem.

17:35 – Okouzlující Jana Plodková v lesklých zlatých šatech.

17:34 – Ministryně financí Alena Schillerová s manželem Jaroslavem Schillerem.

17:32 – Herec Martin Dejdar v doprovodu své manželky Daniely Dejdarové.

17:30 – Herečka Jitka Schneiderová dorazila v doprovodu moderátora StarDance Marka Ebena.

17:29 – Usměvavého Jiřího Bartošku doprovází jeho okouzlující manželka Andrea.

17:26 – Jaromír Hanzlík je opravdový elegán. Takhle mu to už dlouho neslušelo.

Jaromír Hanzlík byl jedním z největších elegánů na červeném koberci.

17:25 – Miroslav Donutil s okouzlující manželkou Zuzanou se dočkali velkých ovací.

17:18 – Po červeném koberci se již s partnerkou Pavlou prošel také sympatický herec Marek Taclík.

17:16 – Ve skvělé náladě dorazil český herecký poklad! Musíme uznat, že Jiřina Bohdalová vypadá opravdu skvěle. Jiřinku doprovodil režisér Zdeněk Zelenka.

17:10 – Livia Klausová je oslňující. Do Karlových Varů dorazila bez manžela.

Mohlo by vás zajímat

Další články