Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Festival v Cannes je rájem prostitutek, vydělají si až 800 tisíc za noc!

Ty nejlepší a nejžádanější prostitutky si během filmového festivalu v Cannes vydělají až 800 tisíc za noc.
Zdroj: profimedia.cz

Lehkým děvám v Cannes brzy začnou zlaté časy. Za několik dní tam totiž bude zahájen již 66. ročník známého filmového festivalu, na který se sjíždějí multimilionáři z celého světa. Právě v tomto období si prostitutky mohou za jedinou noc vydělat takovou sumu, na jakou by Čech s průměrným platem musel pracovat několik let.

"Během festivalu jsem boháčům z Blízkého východu dodával až padesát žen různých národností denně," tvrdí libanonský podnikatel Elie Nahas, který byl kvůli podezření z kuplířství už jednou zatčen a později propuštěn pro nedostatek důkazů. "Ty holky si přijdou na mnohem víc peněz, než si většina lidí myslí. Arabští muži jsou nejštědřejší na světě. Pokud se jim nějaká dívka opravdu zalíbí, zaplatí jí i čtyřicet tisíc dolarů (pozn. redakce – cca 800 000 Kč) za noc," dodal.

Nahas, který mimo jiné pracoval jako pravá ruka pro Moatessema Kaddáfího (syna nechvalně proslulého Muammara Kaddáfího), vysvětlil, jak celý systém funguje. Po 22. hodině se prostitutky shromáždí v halách hotelů, ve kterých jsou Arabové ubytovaní, a čekají, až si je potenciální zákazníci přijdou prohlédnout. "Já používal ruční signály. Kluci rukama signalizovali jejich čísla pokojů a holky se tím řídily," vzpomíná Nahas.

Ti nejbohatší muži však bydlí na luxusních jachtách. A právě tady si placené společnice vydělají nejvíc. "Na každé takové lodi najdete až deset dívek. Obvykle jde o modelky a obvykle jsou nahé či polonahé. Na každou z nich čeká královská odměna. Tak to tam chodí už šedesát let," říká Nahas.

Související články

Další články