Nultý ročník hudebního festivalu Slunovrat se uskuteční ve dnech 23. 6. – 24. 6. 2017 ve vodáckém kempu Sázavský ostrov. V sobotu se v hlavním programu akce objeví slovenský populární zpěvák Richard Müller.

Plejádu známých umělců a písničkářů doplní Aneta Langerová, Bratři Ebenové, František Nedvěd, Xindl X, Ivan Mládek, Thom Artway, skupina Neřež s Katarínou Koščovou, David Stypka a mnozí další z řad mladých talentovaných umělců.

Pro návštěvníky bude kromě hudebního programu připraveno stanové městečko. Jelikož se očekává značná účast rodin s dětmi, nebude chybět ani dětský koutek s hlídáním, divadélko pro děti, odpočinková a klidová zóna pro střední generaci a seniory.

Speciální limitovanou edici tisíc kusů dvoudenních permanentek na Slunovrat lze ještě zakoupit za akční cenu 490 korun. Vstupenky zakoupíte exkluzivně v předprodejní síti www.ticketstream.cz a na pobočkách cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO-tour.

Autoři a kapely, kteří se budou chtít zapojit do soutěže, se mohou přihlašovat elektronicky, své nahrávky mohou zaslat na e-mail dramaturgii festivalu. Výhodou je, že přihlášky jsou možné i pro zahraniční talenty. Přihlášky můžete zasílat na nikol@slunovratfest.cz.