Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Festival O2 Ynspirology CON ocení nadějné mladé „ynspirátory“ cenou Ynspy Award

V sobotu 10. září 2016 proběhne v Metropoli Zličín festival inspirace
O2 Ynspirology CON.
V sobotu 10. září 2016 proběhne v Metropoli Zličín festival inspirace O2 Ynspirology CON. Jde o projekt mladých lidí, kteří chtějí svou kreativitou přispět a inspirovat ostatní k realizaci svých snů. V rámci festivalu bude představeno více než 30 nejinspirativnějších osobností, které svými aktivitami dnes a denně oslovují především generaci "Y".

Festival O2 Ynspirology CON navíc může znamenat slibný a raketový začátek pro inspirativní ženy, muže i týmy. Ve třech kategoriích, a to sice #nejYnspirativnější žena, #nejYnspirativnější muž a #nejYnspirativnější tým, vyhlásí tři vítězné osobnosti odborná porota složená z profesionálů v oblasti digitálních médií, umělecké sféry, tisku i Ynspirology crew.

Zasednou v ní například Anna Bartošková z londýnské centrály Google, z CEO společnosti TUBRR Petr Sládeček, šéfredaktor časopisu Forbes Petr Šimůnek, autorka VIDEOCLINIC Andrea Hurychová, šéfka českého Googlu Taťána Le Moigne, duchovní otec projektu O2 Ynspirology CON Yemi A.D., tvůrce filmových vizuálních efektů Pavel Kacerle a další.

Ve světě on-line tvorby vzniká den co den více než 2,5 miliardy GB obsahu, avšak zdaleka ne každý aktér svým obsahem a poselstvím určuje trendy a ovlivňuje veřejnost napříč internetovými komunitami. Nominovat favority lze až do 6. 9. 2016 na stránkách https://www.ynspirology.cz/ynspy-awards/.

Nominovaný musí mít do 30 let, musí být aktivní na sociálních sítích, mít pozitivní vliv na svou komunitu a tvořit vlastní obsah, který není primárně reklamní. Hodnocenými kritérii budou především míra inspirace, kvalita obsahu i formy, originalita i angažovanost a zaujetí publika.

Nominující i nominovaný se navíc zařazují do slosování o vstupenky na festival O2 Ynspirology CON. Přijďte se v sobotu 10. září 2016 nakopnout „ynspirací“ do Metropole Zličín a nechat se strhnout mladými a nadějnými youtubery, umělci, muzikanty a dalšími osobnostmi česko-slovenského onlinu.

Mohlo by vás zajímat

Další články